مایکروسافت تبلت جدید surface خود را در رویداد ۲۶ اکتبر، عرضه خواهد کرد

اواخر ماه میلادی جاری، مایکروسافت رویداد ویژه ای برای ویندوز ۱۰ و تبلتsurface ، در نیویورک برگزار خواهد کرد. این غول نرم افزاری، ارسال ایمیل های دعوت به رویداد ۲۶ اکتبر خود را شروع کرده و انتظار می رود تا به رونمایی از برخی برنامه های جدید مربوط به Xbox، درکنار معرفی تبلت surface  جدید و تشریح برخی جزئیات مربوط به آپدیت های بعدی ویندوز ۱۰ بپردازد. اما این رویداد، همانند رویداد سال گذشته مایکروسافت خیلی عظیم نیست و شامل رونمایی و معرفی تعداد زیادی محصول جدید نمی باشد.

خبر پرداختن به کیبوردهای برند surface  و همچنین موس آن نیز به بیرون نیز انتشار یافته و انتظار می‌‌رود که در این رویداد حداقل از یک کامپیوتر all in one رونمایی شود. منابع نزدیک به برنامه‌‌ های مایکروسافت عنوان داشتند که کمپانی قصد بروزرسانی دستگاه ‌‌های Surface Pro 4 یا Surface Book خود را در این رویداد نداشته و به جای آن به نمایش لپ‌‌تاپ ‌‌ها و دستگاه‌‌ هایی از OEM ها خواهد پرداخت.

تمرکز اصلی این رویداد، بر پرده‌‌ برداری و تشریح چشم‌‌انداز آینده مایکروسافت در مورد ویندوز ۱۰ و desktop PC این شرکت برای پشتیبانی از این سیستم عامل خواهد بود. انتظار می‌‌رود که مایکروسافت در این رویداد به جزئیات ویژگی‌‌های جدید ویندوز ۱۰ که قرار است طی دو آپدیت عمده‌‌ی این OS، در سال آینده عرضه شود، بپردازد. همچنین پیش بینی می شود به آن دسته از ویژگی‌‌های جدیدی از ویندوز ۱۰ که فید Xbox خواهند بود نیز، پرداخته شود.

منبع: theverge

نوشته شده توسط

سهیلا چابکی از سال 94 به ویترینو پیوست. سابقه فعالیت او در فروشگاه های اینترنتی می باشد. سهیلا همچنین به نوشتن، بلاگ نویسی، فعالیت در شبکه های اجتماعی و عکاسی علاقه دارد. حوزه فعالیتش در زمینه گرافیک است.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *