راحتی و تناسب بهتر با تکنولوژی پرینت ۳بعدی در کفش های Reebok

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی شاهد ساخت کفش هایی با تکنولوژی پرینت ۳بعدی هستیم،شرکت Reebok هم در تلاش است با استفاده از این تکنولوژی درآینده ی نه چندان دور روش قالب گیری سنتی خود را حذف کند.

reebok-liquid-speed-blackonblack-profile-1

کارخانه ی ریباک مایع موفق به ساخت یک نمونه با استفاده از این تکنولوژی شده است، این کفش با استفاده از لایه ی زیره خود باعث می شود فشاری اصلا به پا وارد نشود همچنین از تناسب بیشتری در پا برخوردار باشد.

reebok-liquid-speed-blackonblack-bottom-1

فرآیند ساخت و تولید این کفش کامل انحصاری است و طراحی آن در یک همکاری بین شرکت Reebok BASF و گروه Rampf در میشیگان صورت گرفته است.شرکت ریباک اعلام کرده است بزودی کارخانه ساخت کفش خود با این تکنولوژی را راه اندازی خواهد کرد.

بزودی ۳۰۰ جفت از این کفش با قیمت ۱۸۹ دلار در سایت های ریباک قرار خواهد گرفت و بعد از آن تعداد بیشتری برای فروش قرار خواهد گرفت.مدیر عامل این شرکت هیجان انگیز ترین مورد درباره ی تاسیس خط تولید این کفش ها را طراحی به انتخاب خود مشتریان دانست زیرا قالب های سنتی دیگر در کار نخواهد بود.

منبع:engadget

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *