Move to iOS- سوییچ از اندروید به iOS
Move to iOS- سوییچ از اندروید به iOS

حداقل ۱۰ میلیون کاربر از سیستم عامل اندروید به iOS کوچ کرده‌اند

‏ تلفن های مجهز به سیستم عامل اندروید، جزو دستگاه هایی هستند که به طور گسترده در سراسر جهان استفاده می شوند (اگرچه زمانی که صحبت از بازار فروش به میان می آید، اپل سود بیشتری را نصیب خود کرده است). هر دو شرکت اپل و گوگل، مدعی این هستند که کاربران زیادی از پلتفرم رقیب به سمت آنها روی آورده اند! بر اساس ادعای یک اپلیکیشن که در فروشگاه نرم‌افزاری گوگل‌پلی قرار گرفته است، دست کم ۱۰ میلیون نفر از کاربران سیستم عامل اندروید به iOS کوچ کرده‌اند.

کاربران این کار را با استفاده از اپلیکیشنی به نام Move to iOS انجام می دهند. این نرم‌افزار به کاربران اندرویدی اجازه می‌دهد تا اطلاعات دستگاه خود را در امن‌ترین حالت ممکن به آیفون انتقال دهند. اپل با ساخت این برنامه امیدوار است، امر انتقال اطلاعات و عملیات سوییچ به  iOS، برای کاربران آسان تر شود.

تا ماه اکتبر سال ۲۰۱۵، بین ۱ تا ۵ میلیون کاربر اقدام به نصب این اپلیکیشن در دستگاه خود کرده بودند. بعد از گذشت یک سال، این عدد به حدود ۱۰ تا ۵۰ میلیون رسیده است. البته نمی توان گفت تمام افرادی که این اپلیکیشن را نصب کرده اند قصد سوییچ به iOS  را داشته‌اند. بر اساس آمار منتشر شده، حتی اگر کمترین رقم را هم در نظر بگیریم، تعداد افراد حداقل به ۱۰ میلیون نفر خواهد رسید.

بدیهی است که این آمار بدست آمده، مطالعه علمی دقیقی به شمار نمی رود. با این حال با در نظر گرفتن آمار دانلود، می توان این ادعا را درست دانست.

اگر شما نیز از کاربران اندرویدی هستید که قصد سوییچ به iOS را دارید، می‌توانید با مراجعه به نرم افزار Move to iOS  این کار را به راحتی و در امن‌ترین حالت ممکن انجام دهید.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *