Color Binoculars
Color Binoculars

طراحی اپلیکیشن «Color Binoculars» مناسب برای افراد کوررنگ

مایکروسافت به تازگی اپلیکیشنی برای افراد کوررنگ طراحی کرده است که در حال حاضر تنها برای سیستم عامل iOS عرضه شده است. با این اپلیکیشن افراد کوررنگ می توانند طیف بیشتری از رنگ‌ها را ببینند و ترکیبات آن را شناسایی کنند. برنامه‌ی جدید مایکروسافت، «Color Binoculars» نام دارد و برای افرادی مناسب خواهد بود که از سرخ‌کوری، سبزکوری یا آبی‌کوری رنج می‌برند. نکته جالب توجه این است که این برنامه توسط دوتن از مهندسان این شرکت طراحی شده که یکی از آن‌ها به کوررنگی دچار است.

این برنامه در قسمت دوربین به کمک کاربران می‌آید و باعث می‌شود که افراد کور رنگ بتوانند رنگ‌ها را بهتر ببینند و راحت‌تر آنها را تشخیص دهند. این اپلیکیشن می‌تواند در انتخاب لباس، هدیه، خرید گل و کارهای مختلفی که رنگ در آن ها نقش بسزایی دارد، به کاربران کمک کند.

Color Binoculars در حال حاضر تنها برای سیستم عامل iOS عرضه شده و نمی‌دانیم که در چه تاریخی برای اندروید و ویندوز فون منتشر خواهد شد.

منبع:digitaltrends

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *