ایکس باکس وان
ایکس باکس وان

ایکس باکس وان برای چهارمین ماه متوالی، در رتبه اول پر فروش ترین کنسول های خانگی قرار گرفت

بر اساس گزارش NPD ایکس باکس وان ، یک بار دیگر به عنوان پرفروش ترین کنسول خانگی ایالات متحده در ماه اکتبر معرفی شد. این پلتفرم نسل هشتمی مایکروسافت برای چهارمین ماه متوالی است که در رتبه اول قرار می گیرد.

ایکس باکس وان ، همچنین در بریتانیا و استرالیا نیز طی ماه اکتبر گذشته، پر فروش ترین دستگاه بازار بوده است. به گفته مایکروسافت، بازی انحصاری Gears of War 4 و نیز Battlefield 1-که اگرچه در انحصار ایکس باکس وان نیست اما قراردادی تجاری با برند ایکس باکس دارد-از دلایل اصلی دستیابی به چنین موفقیتی به شمار می روند.

بازی Gears of War 4، طی ماه اکتبر سال جاری میلادی، پر فروش ترین عنوان انحصاری در بریتانیا و ایالات متحده به شمار می رود.

هر دو بازی Gears 4 و Battlefield 1، در افزایش آمار بازیکنان بخش چند نفره ایکس باکس لایو تاثیر بسزایی داشته و آن را تا ۵۲ درصد نسبت به همین بازه زمانیدر سال گذشته میلادی افزایش داده اند.

به زودی جزئیات کامل تر و دقیق تر از عملکرد کنسول ها و بازی های ویدیویی در ماه اکتبر توسط NPD منتشر خواهد شد.

منبع: vg247

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *