Xbox One Scorpio
Xbox One Scorpio

فیل اسپنسر اعلام کرده است که Xbox One Scorpio گرانتر از Xbox One S خواهد بود

با وجود اینکه اطلاعات چندانی در مورد آینده Xbox One Scorpio منتشر نشده، “غول” مایکروسافت نیامده سایه‌ای بزرگ روی تمامی کنسول‌های دیگر از جمله PS4 Pro که به‌ تازگی منتشر شده افکنده است. در مصاحبه‌ ی اخیر با levelup.com، مدیر Xbox  آقای فیل اسپنسر تصمیم گرفت اطلاعات بیشتری درمورد Scorpio منتشر کند و تائید کرد که این دستگاه از Xbox One S گران‌تر خواهد بود. مایکروسافت تصمیم دارد تا این کنسول را از تمامی تکنولوژی‌های خود بهره مند کند.

وی گفت: «شما می‌دانید، زمانی که ما به خط تولید شرکتمان نگاه می‌کنیم،‌ بدیهی است که مقرون به صرفه‌ترین کنسولمان S خواهد بود و ما سعی می‌کنیم مطمئن شویم کنسولی که ارائه می دهیم، تا جایی که ممکن است متناسب با قیمتش برای عده زیادی از افراد لذت بخش و مطلوب باشد. Scorpio یک کنسول بسیار اعلاء است و طبیعتا قیمت بالاتری نسبت به S  خواهد داشت»

اسپنسر در ادامه خاطر نشان کرد: «ما هنوز قیمتی برای Xbox One Scorpio اعلام نکردیم، اما من می‌خواهم به صراحت بگویم سرمایه گذاری که ما بر روی Scorpio کردیم مطابق با خواسته های مشتریان ایده آل گراست و این به معنای قیمت بالاتر است. ما وقتی به بازار کنسول‌ها فکر می‌کنیم، باید متوجه این مسئله باشیم که تمام مشتریان ما خریدار تنها یک محصول نیستند- بعضی افراد ممکن است Xbox One S 500 GB را خریداری کنند، بعضی هم خریدار کنسول Xbox One اصلی با قیمت بسیار خوب هستند»

وی در نهایت افزود: «هیچ محصولی وجود ندارد که شما با نگاه کردن به آن بگویید،‌ «این محصول مشخص می‌کند که شما تا چه اندازه در بازار موفق بوده‌اید. من معتقدم که Scorpio  مناسب برای مشتریان ایده آل گرایی است که طالب خریداری بهترین کنسول ممکن در بازار هستند و ما این محصول را برای مطالبه با آنها می‌سازیم.»

منبع: gamingbolt

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *