فروش آنلاین ماشین در آمازون!
فروش آنلاین ماشین در آمازون!

فروش آنلاین ماشین در آمازون!

آمازون با همکاری شرکت فیات، برای اولین بار اقدام به فروش آنلاین ماشین در فروشگاه خود کرد.

به گزارش رویترز، آمازون در سایت خود در کشور ایتالیا، سه مدل از ماشین‌های شرکت فیات، یعنی مدل ۵۰۰، ۵۰۰ال و پاندا را ۳۰درصد ارزان‌تر از بازار برای فروش عرضه کرد. این پیشنهاد فروش، تنها در کشور ایتالیا امکان پذیر خواهد بود.

خریداران، بعد از خرید ماشین از این سایت، به یک دلال معرفی شده و بعد از تکمیل مراحل خرید، ظرف مدت دو هفته ماشین خریداری شده به آنها تحویل داده خواهد شد. هنوز مشخص نیست که آمازون، خود اقدام به خرید و فروش ماشین می کند یا فقط نقش یک واسطه را بازی می‌کند. آمازون هنوز به این سوال پاسخی نداده است.

فروش آنلاین ماشین در آمازون!

فروش آنلاین ماشین در آمازون!

این اقدام درحالی صورت گرفته که آمازون سه ماه پیش از وبسایت جدید خود بنام Amazon Vehicles رونمایی کرده بود. این وبسایت فقط برای معرفی هزاران ماشین موجود در بازار و امکان بازدید از آنها راه اندازی شده و هیچ گونه سفارش خرید یا فروشی در آن ضورت نمی گیرد.

به باور برخی از سرمایه گذاران، آمازون بالاخره شروع به عرضه و فروش ماشین در آمریکا خواهد کرد. مورگان استنلی (Morgan Stanley) در گزارش خود، هدف آمازون از راه‌اندازی سایت Amazon Vehicles را همکاری با شرکت هیوندای و یا دیگر شرکت‌های ماشین‌سازی به منظور عرضه و فروش ماشین در آینده‌ای نزدیک عنوان کرده است.

اما آمازون همه‌ی این گمانه‌زنی‌ها را رد و اعلام کرده است که هدف از راه‌اندازی سایت Amazon Vehicles، تنها معرفی مدل‌های مختلف ماشین است. این درحالی است که رییس امور سرمایه‌گذاران آمازون، دارین مانی (Darin Manney)، از احتمال عرضه و فروش ماشین در این سایت خبر داده است. او همچنین اضافه کرد :

ما بدنبال فراهم کردن فروشگاهی همه‌جانبه برای خرید ماشین برای کاربرانمان هستیم، به طوری که قادر به گسترش اطلاعات خود در این زمینه بوده  و در خرید قطعات مورد نظر برای یک ماشین بخصوص، دچار سردرگمی نشوند. به نظر ما چنین وب سایتی، فرصتی مناسب برای خدمت رسانی هرچه بیشتر و بهتر به کاربرانمان است.

منبع : businessinsider

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *