نرم‌افزار آیفون آمازون، بدون بازکردن جعبه، محتویات داخل آن را به نمایش ‏می‌گذارد!
نرم‌افزار آیفون آمازون، بدون بازکردن جعبه، محتویات داخل آن را به نمایش ‏می‌گذارد!

نمایش محتویات داخل بسته بندی با اپلیکیشن آیفون آمازون

بیشتر از نیمی از ماه نوامبر در سال میلادی گذشته است و مردم آمریکا و اروپا برای خرید سال جدید آماده می‌شوند. همه فروشگاه‌ها سعی دارند با پیشنهادهای اغواکننده‌ی خود مشتری بیشری جذب کنند اما در این میان یک فروشگاه از همه موفق‌تر بوده است. آمازون ، علاوه بر تخفیف‌های باورنکردنی که برای محصولاتش در نظر گرفته، برنامه‌ی iOS خود را با ویژگی جدیدی بروزرسانی کرده تا مشتریان در سفارش کالای مورد نظر خود دچار مشکل نشوند.

نمایش محتویات داخل بسته بندی با اپلیکیشن آیفون آمازون

نمایش محتویات داخل بسته بندی با اپلیکیشن آیفون آمازون

این ویژگی جدید Package X Ray است که آمازون در بهترین زمان ممکن آن را معرفی کرده است. Package X Ray به کاربران این اجازه را می‌دهد تا محتویات بسته خریداری شده از آمازون را بدون باز کردن ببینند. برای استفاده از این قابلیت، برنامه آمازون را بر روی آیفون خود باز کرده، آیکون دوربین را لمس کنید، سپس قابلیت Package X Ray را انتخاب کرده و بارکد روی جعبه را اسکن کنید. زمانیکه بارکد اسکن شد، محتویات جعبه بر روی گوشی شما قابل رویت خواهد بود. اگر چند خرید انجام داده اید و همه در یک بسته‌بندی قرار دارند نیز، می‌توانید بصورت جداگانه هرکدام را انتخاب کرده و اطلاعاتی از قبیل قیمت پرداختی یا تاریخ سفارش آنها را ببینید.

امنیت، قطعا مهمترین موضوع برای آمازون است زیرا در ویدئویی که به منظور معرفی این ویژگی جدید، در یوتیوب آپلود شده، بر روی این نکته که کسی بجز خریدار قادر به دیدن محتویات جعبه نیست، تاکید شده است. هنوز معلوم نیست فقط خریدار می‌تواند محتویات جعبه را ببیند یا هرکسی که به اکانت او دسترسی دارد اما آمازون اطمینان داده است کسی غیر از خریدار اصلی قادر به دیدن محتوایات داخل جعبه نیست.

این قابلیت جدید بزودی در آپدیتی ارائه شده و برای همگان در دسترس خواهد بود.

منبع : phonearena

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *