شیائومی Mi MIX سفید به بازار عرضه خواهد شد

شیائومی Mi MIX سفید به بازار عرضه خواهد شد

بیش از یک ماه پیش  از محصول جدید شیائومی یعنی Mi MIX رونمایی شد، محصولی که با طراحی نوآورانه و فناوری آکوستیک سرامیکی، استاندارد جدیدی را در صنعت اسمارت فون ها به همراه داشت. با توجه به اینکه شیائومی فعلا قادر به عرضه فقط ۱۰ هزار دستگاه از این گوشی در هر ماه است، انتظار نمی رفت که این کمپانی به این زودی ها قصد معرفی نسخه های دیگری از این اسمارت فون را داشته باشد. اما هفته گذشته خبرهایی در خصوص نسخه کوچکتر این گوشی با نام رمزی «نانو» منتشر شد. نسخه اصلی Mi MIX نمایشگری ۶٫۴ اینچی دارد که نسبت نمایشگر به بدنه را به ۸۴% می رساند. اما نسخه نانو از نمایشگری ۵٫۵ اینچی برخوردار خواهد بود.

شیائومی Mi MIX سفید به بازار عرضه خواهد شد

امروز نیز تصاویری از نسخه دیگری از مدل اصلی Mi MIX در فضای وب منتشر شده است. به نظر می رسد این تصاویر به نسخه سفید رنگ این محصول مربوط باشد. در حالیکه عده ای معتقدند نسخه مشکی رنگ این گوشی چشمگیرتر است، باید پذیرفت که رنگ سفید آن نیز به همان میزان جلب توجه می کند.

Mi MIX در فروشی ویژه، به تعداد محدود عرضه شده است و در حال حاضر تقاضا برای آن قابل توجه است. در عین حال خبرهایی از چین به گوش می رسد که نسخه نانو از ماه آینده عرضه خواهد شد. هنوز از زمان رسمی معرفی و عرضه نسخه سفید رنگ می میکس اخباری در دست نیست.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *