آپدیت اندورید نوقا 7.0 برای گوشی های Moto Z و Moto Z Force
آپدیت اندورید نوقا ۷٫۰ برای گوشی های Moto Z و Moto Z Force

آپدیت اندورید نوقا ۷٫۰ برای گوشی های Moto Z و Moto Z Force

موتورولا به تازگی خبر دریافت اندروید نوقا ۷٫۰ برای گوشی های Moto Z و  Moto Z Force خود را به عنوان اولین اسمارت فون هایی از این برند که مجهز به این آپدیت شده اند را، تایید کرد. طبق گزارش های هفته گذشته، تنها برخی از کاربران اپراتور ورایزن در آمریکا قادر به دریافت این نسخه از اندروید بر روی این دو گوشی بودند، اما به نظر می رسد که این دسترسی محدود، در واقع نوعی تستِ این آپدیت بر روی  Moto Z  و  Moto Z Force بوده تا در نهایت بروزرسانی نوقا به صورت سراسری برای این دو گوشی صورت گیرد.

روز گذشته، موتورولا اعلام کرد که امکان آپدیت سیستم عامل تمامیِ اسمارت فون های مدل  Moto Z و Moto Z Force به اندروید نوقا (نسخه ۷٫۰) از ابتدای این هفته فراهم شده است. بنابراین، دیگر تنها کاربران اپراتوز ورایزن نخواهند بود که به این آپدیت دسترسی دارند و کاربران دیگر نیز می توانند با مراجعه به وب سایت پشتیبانی موتورولا و بررسی اطلاعات مربوط به کشور و اپراتور تلفن همراه خود، این آپدیت را دریافت کنند.

علاوه بر خبر شرح داده شده در بالا، موتورولا همچنین از سازگار شدن این دو مدل از گوشی هایش با هدست های واقعیت مجازی Daydream گوگل خبر داد. همچنین به این نکته اشاره کرد که به غیر از گوشی های گوگل،  Moto Z و  Moto Z Force اولین اسمارت فون هایی هستند که در موتور جستجوی گوگل با عبارت Daydream-ready شناسایی می شوند.

بدیهی است در صورتی که بخواهید از ویژگی های VR این گوشی های استفاده کنید، باید هدست Daydream View  و کنترلر آن را در اختیار داشته باشید.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *