تا زمانیکه OnePlus 3T آپدیت می شود، OnePlus 3 نیز بروزرسانی می شود
تا زمانیکه OnePlus 3T آپدیت می شود، OnePlus 3 نیز بروزرسانی می شود

تا زمانیکه OnePlus 3T آپدیت می شود، OnePlus 3 نیز بروزرسانی می شود

به دنبال انتشار نسخه بروزرسانی شده OnePlus 3T و توقف تولید نسخه اصلی آن یعنی OnePlus 3، دارندگان نسخه اصلی اندکی دچار نارضایتی شده و احساس می کنند که کمپانی تولید کننده آنها را فراموش کرده است. اما بنا به گزارشات رسیده، OnePlus 3 نیز تمامی آپدیت های دریافتیِ ۳T را شامل خواهد شد و به عمر آپدیت های این گوشی، ۶ ماه اضافه خواهد شد. به بیان دیگر، علیرغم اینکه OnePlus 3، ۶ ماه زودتر از ۳T به بازار عرضه شده است، اما همزمان با OnePlus 3T آپدیت خواهد شد تا زمانیکه دستگاه جدیدتر به پایان چرخه عمر بروزرسانی هایش برسد. این خبر، برای دارندگان OnePlus 3 که در مورد سرنوشت آپدیت گوشی هایشان که حالا دیگر دستگاهی قدیمی محسوب می شود، بسیار خوشحال کننده است.

متاسفانه، وان پلاس هیچ گونه تضمینی در خصوص طول مدت زمانی که یک دستگاه خاص از این کمپانی، شامل پشتیبانی می شود، نداده است. بنابراین، پیش بینی اینکه کدام نسخه از اندروید، آخرین آپدیتی خواهد بود که برای این دو مدل گوشی انتظار می رود، سخت است. البته، حتی اگر یک تاریخ دقیق برای خاتمه پشتیبانی وجود داشته باشد نیز، همچنان این سوال مطرح است که آیا این کمپانی قابلیت فراهم کردن امکان دسترسی به اندروید جدید را در زمانی معقول را خواهد داشت یا خیر.

همواره بخش نرم افزار، از جمله برجسته ترین نقطه ضعف های شرکت وان پلاس است و به نظر می رسد که این کمپانی در صدد رفع این مشکل بر آمده باشد.

منبع: androidauthority

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *