نسخه ۷٫۰ نوقا؛ جدیدترین تغییر برای سامسونگ گلکسی S7 و S7 Edge

لیست وظایف و عملکردهای در نظر گرفته شده برای اندروید نوقا ۷٫۰ در گوشی های سامسونگ گلکسی S7 و S7 Edge خیلی طولانی به نظر می آید. با ما در تِک ویترینو همراه باشید تا یکی دیگر از عملکردهای این آپدیت را برای شما توضیح دهیم.

جدید ترین تغییر در بخش اطلاع رسانی نوتیفیکشن ها است. در این بخش تغییر بسیاری رخ داده است، آخرین نسخه ی اندروید نوقا قابلیت اضافه کردن کلیدهای میانبر برنامه های خود را برای تسریع دسترسی در Quick Panel اضافه کرده است. به عنوان مثال، شما می توانید دسترسی همگام سازی توییتر، فعال سازی حالت Nearby درگوگل Map، و بسیاری از برنامه های دیگر را اضافه کنید.

بخش اطلاع رسانی نوتیفیکشن ها در هر برنامه ای قابل دسترسی است و شما می توانید در هر برنامه ای که هستید به بخش اطلاع رسانی و همچنین بخش Quick Panel دسترسی داشته باشید و اضافه کردن این آپدیت (اگر چه در حال حاضر از پشتیبانی کردن تمامی برنامه های اندرویدی ار این ویژگی اطلاع نداریم) بسیار سودمند است.

با مشاهده به تصویر پایین شاید به ویژگی کامل این آپدیت پی ببرید.

جدیدترین تغییردر آپدیت نوقا برای سامسونگ گلکسی S7 و S7 Edge جدیدترین تغییردر آپدیت نوقا برای سامسونگ گلکسی S7 و S7 Edge

منبع: sammobile

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

2 دیدگاه

  1. amir muhammad گفت:

    S7 تو هیچ بازار جهانی نیست چرا تو ایران هست؟؟
    و مهمتر چرا ایرانیها میخرند؟؟؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *