بروز رسانی پیام رسان BBM بلک بری برای اندروید

نسخه ی بهبود یافته ی پیام رسان BBM که در بردارنده ی ویژگی های جدیدی است، هم اکنون برای دستگاه های اندرویدی قابل دانلود است. بلک بری جدید ترین ورژن این برنامه که شامل پشتیبانی از پیام های بلند و چندین بهبود عملکرد دیگر می شود را ارائه داده است. در ادامه با تِک ویترینو همراه باشید.

زمانی مسنجر BBM یکی از محبوب ترین پیام رسان های دنیا برای دستگاه های تلفن همراه محسوب می شد، ولی به مرور زمان و با پیدایش برنامه های محبوبی چون Facebook Messenger،Telegram و WhatsApp، کم کم از محبوبیت آن در بین طرفداران کاسته شد. اگرچه که این برنامه از محبوبیت کمی در بین کاربران برخوردار است، اما این دلیل آپدیت نشدن نشده و این نرم افزار همچنان توسط بلک بری پشتیبانی می شود.

بروز رسانی پیام رسان BBM بلک بری برای اندروید

همانطور که در بالا ذکر شد، بلک بری آپدیت جدید BBM خود را برای بهبود پیام های بلند، که در نسخه ی قبلی این نرم افزار قابل پشتیبانی نبود، آماده کرده است. اگر شما در نسخه ی قبلی با این مشکل مواجه بودید، می توانید با بروز رسانی BBM این مشکل را برطرف کنید.

بروز رسانی پیام رسان BBM بلک بری برای اندروید

به علاوه در آپدیت جدید، کاربران به تمامی استیکرهای بخش BBM Discovery به صورت رایگان دسترسی خواهند داشت. بدین ترتیب، استفاده از این نرم افزار لذت بخش تر شده که در اصل یک ویژگی چندان جدید نمی باشد.

بروز رسانی پیام رسان BBM بلک بری برای اندروید

در تغییرات رسمی بلک بری برای این پیام رسان، اعلام شده که BBM راهکار امنیتیِ بسیار قوی ای برای آن دسته از کاربرانی که با شماره تلفن خود ثبت نام کرده اند، در نظر گرفته است. همچنین بسیاری از باگ های کوچک رفع شده که در این تغییرات اشاره ای به آن ها نشده است.

اگر چه این تغیرات بسیار کوچک بوده اند ولی به شما پیشنهاد می شود که اگر از این پیام رسان استفاده می کنید، حتما آن را آپدیت نمایید.

منبع : phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *