بلک بری اپلیکیشن های اندوریدی خود را آپدیت کرد
بلک بری اپلیکیشن های اندوریدی خود را آپدیت کرد

بلک بری اپلیکیشن های اندوریدی خود را آپدیت کرد

مجموعه اپلیکیشن های اندوریدی برای دستگاه های مبتنی بر اندروید بلک بری از جمله Priv، DTEK50 و DTEK60، بروزسانی شدند. جزئیات کامل مربوط به این تغییرات در ادامه آورده شده است، اما بهبودهای صورت گرفته و باگ های برطرف شده ی قابل توجه، مربوط به سرویس های Hub+، کیبورد بلک بری و لانجر بلک بری که شامل حالت تِم صفحه تیره می شود، است.

اپلیکیشن های Hub+ بلک بری

این مجموعه تمام نوتیفیکیشن های دریافتی از طرف شبکه های اجتماعی و سایر سرویس های ایمیل را به صورت یکجا نمایش داده و می توان آن را شبیه ترین سرویس به یک اینباکس جهانی دانست.

  • بهبود حساب های کاربری: به واسطه ی این آپدیت جدید، می توان حساب های کاربری خاصی را برای مخفی ماندن از Hub و مخاطبان، انتخاب کرده و از سینک شدن آنها را متوقف کرد. همچنین می توان در Hub یک ایمیل اکانت پیش فرض برای ارسال تنظیم کرد. به این ترتیب می توان هرچه مرتب تر و سازمان یافته تر ماند.
  • Hub ی بهتر در نگاهی کلی: امکان ساخت یک نمای سفارشی برای ایمیل ها که می تواند برای چندین مخاطب و یا مخاطبی خاص در نظر گرفته شده و قابلیت نمایش آواتار مخاطب در نوتیفیکیشن های ایمیل Hub را نیز داراست.
  • بهبود در وظایف: تسک های تکمیل شده، در این آپدیت مخفی می مانند.
  • فایل های ضمیمه شده بیشتر: فایل های ضمیمه شده به ایمیل با پسوند .EML را در این آپدیت می توان مشاهده کرد.

کیبورد اندرویدی بلک بری

  • تعویض زبان ها: جابه جایی بین زبان های کیبورد سریع تر شده و از لحاظ بصری نیز، تقویت شده است.
  • پشتیبانی از اثر انگشت: اگر از تکمیل خودکار رمز استفاده می کنید، در این آپدیت و در اسمارت فون هایی که دارای چنین قابلیتی هستند – DTEK60 – می توان از حسگر اثر انگشت برای بازکردن قفل ها و دسترسی سریع تر، استفاده کرد.

لانجر بلک بری:

  • زمینه تیره: تِم تیره ای که در آپدیت ارائه شده است، بک گراند تمام اپلیکیشن ها را به جای سفید، به صورت شطرنجی و سیاه در می آورد.

نگهدارنده رمز (پسورد کیپر)

  • بهبود تکمیل خودکار: باز کردن قفل فرم های تکمیل خودکار مستقیما توسط اثر انگشت از کیبورد بلک بری.
  • مرورگر داخلی: باز کردن صفحات وب و وارد شدن در آنها (log in)، مستقیما از طریق پسورد کیپر؛ حتی در دستگاه هایی غیر از گوشی های بلک بری
  • فونت پسورد جدید: با کمک این فونت جدید قادر به تشخصی حروف بزرگ و کوچک I انگلیسی خواهید بود.

پشتیبانی از کاراکترهای غیر لاتین: در آپدیت جدید، می توان از کارکترهای غیر لاتین از جمله چینی، در پسورد کیپر استفاده کرد.

منبع: mobilesyrup

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *