گلکسی S8 بدون جک هدفون: بلی یا خیر ؟

گلکسی S8 بدون جک هدفون: بلی یا خیر؟

هنگامی که آیفون ۷ بدون جک هدفون روانه ی بازار شد، دنیا در شوک کوچکی قرار گرفت. این بدین معنا بود که شما دیگر امکاناتی نظیر گوش دادن به موسیقی با هدفون مورد علاقه، اتصال به اسپیکرهای خارجی و  AUX ضبط های ماشین را نخواهید داشت. در بالا معایب نداشتن جک هدفون را بیان کردیم اما از طرف دیگر مزایایی نظیر جایگیری باتری بزرگ تر و سایر امکانات را در پی خواهد داشت.

اکنون گلکسی S8، غول بزرگ و پرچم دار آینده ی سامسونگ که قرار است در اوایل سال ۲۰۱۷ معرفی شود، گفته می شود که همانند اپل خواهد بود. شایعات منتشر شده در این خصوص قبل از رونمایی از گوشی گلکسی S8 حاکی از فقدان جک هدفون در گوشی جدید سامسونگ و جای گرفتن یک پورت USB-C چند کاره با سرعتی بالا در انتقال اطلاعات به جای آن است. همانطور که احتمالا شاهد عرضه ی هدفون های زیادی با پورت USB-C به بازار در سال ۲۰۱۷ خواهیم بود.

بدیهی است که هدفون بدون جک گلکسی S8 نیز مزایا و معایب ذکر شده برای آیفون ۷ را داشته باشد، اما سامسونگ فضای بیشتری برای نصب باتری ای بزرگتر و شاید هم طبق شایعات نصب دوربین دوم در کنار دوربین اصلی را داشته باشد.

نظر شما در مورد این سیستم چیست؟ آیا در آینده ای نه جندان دور هدفون های بی سیم جایگزین تمامی هدفون ها خواهند شد؟ نظر شما در مورد استفاده ی سامسونگ از فضای خالی بوجود آمده چیست؟

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *