اچ تی سی Vive Studios را برای توسعه بازی های هدست Vive راه اندازی کرد
اچ تی سی Vive Studios را برای توسعه بازی های هدست Vive راه اندازی کرد

اچ تی سی Vive Studios را برای توسعه بازی های هدست Vive راه اندازی کرد

همواره بهترین و با کیفیت ترین پلتفرم های بازی های ویدیویی، مربوط به توسعه دهندگان و سازندگانی است که نقش آفرین اصلی این صنعت بوده و در واقع طرف اول ساخت چنین بازی هایی بوده اند. برای مثال کمپانی های سونی، مایکروسافت و نینتندو را در نظر بگیرید که چطور بخشی از فعالیت های شرکت را منحصرا برای تحقیق و توسعه ی بازی های ویدیویی به عنوان اول شخص (First-party developer) اختصاص داده اند.

اکنون، کمپانی اچ تی سی نیز درحال تلاش برای تبدیل کردن Vive Studios که ساب-برند جدید این کمپانی می باشد، به استودیویی داخلی برای توسعه بازی های انحصاری برای هدست Vive است. تا بدین ترتیب نقش خود را در تولید و انتشار بازی های پلتفرم Vive پر رنگ تر کند. طبق گزارشات اچ تی سی، ایده اصلیِ قرار گرفته پشت چنین تصمیمی، ساخت مدلی است مشابه آنچه که در حال حاضر در خصوص سایر کنسول های ذکر شده در بالا وجود دارد.

اچ تی سی Vive Studios را برای توسعه بازی های هدست Vive راه اندازی کرد

راه اندازی Vive Studios برای توسعه بازی های هدست Vive

طبق گزارشات منتشر شده، Vive Studios به طور فعالانه در حال ساخت محتواهایی از بین کلیدی ترین دسته بندی ها از جمله بازی ها، آموزش، سینمایی، طراحی، اجتماعی و ورزش است. همچنین به دنبال طراحی ابزارها و اپلیکیشن هایی است که بتوانند تغییراتی اساسی در حوزه های مدیا، خرده فروشی، سیستم های سلامت و سرگرمی های مبتنی بر موقعیت مکانی ایجاد کنند.

این برنامه ی جدید HTC ، مشابه برنامه ای است که اوکولوس قبل از عرضه هدست Rift دنبال کرده بود.

Arcade Saga که توسط Two Bears – اولین شریک اچ تی سی در این خصوص – اولین بازی ای خواهد بود که تحت این پروژه و نامی جدید به بازار عرضه خواهد شد.

منبع: technobuffalo

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *