FCC لیست گروهی تمامی مدل های جدید موتورولا را انتشار داد

FCC لیست گروهی تمامی مدل های جدید موتورولا را انتشار داد

هنگامی که شماره مدل یک گوشی هوشمند شامل  XT به همراه ۴ باشد، به احتمال زیاد با یک گوشی هوشمند با مارک و برند موتورولا روبرو خواهید بود. بطور مثال، گوشی هوشمند موتورولا DROID Turbo دارای شماره مدل XT1254، موتورولا DROID Turbo 2 دارای شماره مدل XT1585 و موتورولا Moto Z Force Droid دارای شماره مدل XT1650 است.

به تازگی FCC تاییدیه تعدادی از گوشی های هوشمند جدید موتورولا را با شماره مدل های XT1670، XT1671، XT1672، XT1675، XT1676 و XT1677 صادر کرده است. با توجه به نوشته های حک شده بر روی برچسب های این گوشی ها، تمامی مدل ها از یک نوع دوربین استفاده کرده اند، به معنای دیگر دوربین های استفاده شده در این گوشی ها با دوربین سری گوشی های مدل Moto Z برابری می کند.

مدل XT1670 و XT1671 دارای ۲ گیگابایت رم و ۳۲ گیگابایت حافظه ی داخلی هستند. بدیهی است با این مشخصات معلوم شده در این گوشی ها، با مدل های رده بالا مواجه نیستیم. اندروید ۷٫۰ نوقا از پیش بر روی آنها نصب شده و باتری ۲۸۰۰ میلی آمپری از دیگر مشخصات این ۲ گوشی است. البته با توجه به مدارک رونمایی شده از FCC، مدل XT1672 نیز دارای مشخصاتی همانند دو گوشی بالا است. در مورد مدل های XT1675 و XT1676 نیز همین مشخصات وجود خواهد داشت و تنها تفاوت آن ها در ۱۶ گیگابایت حافظه ی داخلی است.

طبق روال سال های گذشته، گوشی های با قابلیت ۲ سیم کارت برای استرالیا و تک سیم کارت برای اروپا، خاورمیانه و آفریقا در نظر گرفته شده اند. آخرین مدل یعنی XT1677 ، با ۵۰% رم بیشتر -۳ گیگابایت – و ۱۶ گیگابایت حافظه ی داخلی عرضه خواهد شد.

در آینده خبرهای بیشتری در مورد این گوشی های هوشمند موتورولا منتشر خواهد شد. امیدواریم این گوشی های میان رده (ارزان) موتورولا بتواند در آینده نیازهای مشتریان خود را برطرف کند.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *