تاریخ عرضه BeatsX به طور رسمی به ماه فوریه موکول شد

تاریخ عرضه BeatsX به طور رسمی به ماه فوریه موکول شد

پس از ماه ها و ماه ها انتظار، سرانجام اپل ایرپادهای خود را برای فروش در دسترس مشتریان قرار داد. قطعا ایرپاد های اپل یکی از منحصر به فرد ترین هدفون های بی سیم موجود در بازار است و هم اکنون برای تهیه این هدفون های بی سیم می توانیدآنها را به قیمت ۱۶۰$ از سایت اپل خریداری نمایید.

یکی از نقاط قوت این ایرپاد، بهره بردن از تراشهٔ جدید W1 است که منجر به افزایش کیفیت صدا، عمر باتری و همین طور راحت تر شدن اتصال به سایر دستگاه های iOS خواهد شد. هر دو محصول جدید کمپانی Beats به نام های PowerBeats 3 و BeatsX نیز از تراشهٔ W1 بهره می برند در حالیکه PowerBeats 3 در حال حاضر در دسترس مردم قرار گرفته است ولی BeatsX هنوز به بازار عرضه نشده است.

دیروز ایمیل یکی از مشتریان B&H مبنی بر ارسال نشدن سفارش BeatsX منتشر شده بود. در پاسخ به این ایمیل، B&H عنوان داشته که این هدفون تا ۲ یا ۳ ماهٔ آینده در دسترس نخواهد بود. همچنین امروز در سایت اپل تاریخ عرضهٔ BeatsX ماه فوریه اعلام‌ شده است.

انتظار می رفت که این هدفون در همین ماه برای مشتریان ارسال شود و در حال حاضر شرکت Beats دلیلی برای این تأخیر اعلام نکرده است. برخی‌ها تراشهٔ W1 را مقصر این دیرکرد می‌دانند در صورتی‌ که ایرپاد و PowerBeats 3 نیز با همین تراشه برای عرضه و ارسال به مشتریان آماده شده اند.

این هدفون هنگام عرضه قیمتی معادل ۱۵۰$ خواهد داشت و دارای ویژگی‌های بیشتری در مقایسه با ایرپاد اپل خواهد بود.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *