WhatsApp اجازه ی ویرایش یا لغو ارسال پیام ها، عکس ها و فیلم ها را می دهد

WhatsApp اجازه ی ویرایش یا لغو ارسال پیام ها، عکس ها و فیلم ها را می دهد

آپدیت جدید WhatsApp که به نظر می رسد مخصوص افراد بی دقت در تایپ و ارسال محتوا است، انتشار خواهد یافت. یک نسخه ی دمو و بتا از این سرویس ارسال کننده ی پیام بزودی انتشار خواهد یافت که به کاربران اجازه ی ویرایش یا لغو ارسال پیام ها را می دهد. در صورتیکه گیرنده ی پیام، متن یا عکس و فیلم شما را مشاهده نکرده باشد شما با پاک کردن آن می توانید تظاهر کنید که همچنین پیامی اصلا وجود نداشته است.

در حال حاضر کاربران تنها قادر به پاک کردن پیام ها از روی گوشی های خود هستند؛ بنابراین اگه شما به اشتباه پیامی نامناسب را ارسال کنید، فقط قادر به پاک کردن آن از روی گوشی خود هستید و گیرنده ی پیام همچنان می تواند پیام ارسالی شما را مشاهده کند. مانند برنامه های دیگر ارسال پیام مانند اسکایپ، از این به بعد کاربران قادر به ویرایش پیام های ارسال شده ی خود از طریق فضای مجازی خواهند بود.

چنین ویژگی ای می تواند بسیار مفید و حتی در برخی موارد ضروری باشد. همچنین در خبرها گزارش شده کاربران قادر خواهند بود تا عکس ها و فیلم های ارسالی را نیز لغو کنند. هنوز هیچ خبر رسمی از آمدن نسخه ی اصلی این آپدیت منتشر نشده و هیچ تضمینی برای آماده شدن نسخه ی اصلی این آپدیت داده نشده است.

نظر شما در مورد آپدیت جدید WhatsApp چیست ؟

منبع : phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *