سامسونگ جانِ تازه به Nootbook 9 خود با آخرین نسل پردازنده اینتل بخشید

سامسونگ جانِ تازه به Nootbook 9 خود با آخرین نسل پردازنده اینتل بخشید

سامسونگ در حال نوسازی (refresh) لپ تاپ های ۱۵ اینچی و ۱۳ اینچی سری Nootbook 9 خود با پردازنده های نسل ۷ اینتل با نام Kaby Lake در این هفته، دقیقا پیش از شروع نمایشگاه الکترونیک در ماه ژانویه است. این نوسازی کوچک از معرفی پردازنده ی اینتل در کنار تغییرات ظاهری کوچک در این نوت بوک خبر می دهد. سامسونگ برای این نوت بوک یک شاسی سبک تر و خمیده برای صفحه نمایش Nootbook 9 استفاده کرده است. این تغییرات کوچک باعث شده مدل ۱۳ اینچی آن ۱٫۸ پوند و نسخه ی ۱۵ اینچی آن نزدیک به ۲ پوند سبک تر شود.

پورت های معمول به قوت خود باقی مانده اند که شامل دو پورت USB 3.0، یک پورت USB Type-C، یک پورت HDMI و اسلات میکرو SD است. سامسونگ دیگر وعده ی باتری با ۱۲ ساعت کارکرد را نمی دهد. در عوض وعده ی ۷ ساعت کارکرد را تضمین می کند. دقیقا کارکردی همانند مدل اصلی که اوایل سال امتحان شد. همچنین سامسونگ از نور پس زمینه برای صفحه کلید این نوت بوک استفاده کرده است.

برای بررسی دقیق این نوت بوک باید صبر کنیم تا آن را از نزدیک امتحان کنیم؛ آیا این نوت بوک ارزش خریدن دارد؟

منبع: theverge

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *