5 برنامه ی عالی برای ویرایش و فیلتر گذاری بر روی عکس برای اندروید و iOS

۵ برنامه ی عالی برای ویرایش و فیلتر گذاری روی عکس برای اندروید و iOS

آیا به دنبال ابزاری برای ویرایش ، لایه گذاری و افکت گذاری های منحصر به فرد بر روی عکس های خود هستید؟ این ۵ برنامه به شما کمک می کند تا عکس های شما در عین سادگی، سبک هنری بیشتری پیدا کنند. این برنامه های کاربردی طرح های خلاقانه با اشکال چند ضلعی، قاب های متنوع، فیلترهای رنگارنگ و امکان نوشتن متن بر روی تصویر را پیشنهاد می دهند. امتحان این برنامه ها را بر روی عکس های سرد و بی روح در دستگاه های اندرویدی و iOS کار هیجان انگیز و سرگرم کننده ای خواهد بود!

PolyGen – Create Polygon Art

PolyGen یک برنامه برای ایجاد تصاویر هنری “low poly” است. این برنامه می تواند عکس های شما را به صورت اتوماتیک یا دستی به الگوهای کریستالی تبدیل کند، الگوهای کریستالی بسته به انتخاب رنگ، سایز و کنتراست تصویر میتوانند عکس های شما را به عکس های آواتار، پس زمینه و انواع دیگر تصاویر تبدیل کند. الگوهای ایجاد شده در عکس های شما توسط این برنامه می توانند بسیار ساده یا بسیار انتزاعی و پیچیده باشند.

دانلود برای Android  یا  iOS

Overlay

Overlay به شما اجازه ی استفاده ار قالب های متنوع موجود در مجموعه ی عظیم این برنامه همچون نقل قول، تبریک تولد، اشکال، فصل ها، خوش آمد گویی، فریم عکس ها، ماسک ها و بسیاری دیگر را بر روی عکس های شما می دهد. ویژگی های این برنامه تنظیم رنگ ها، موقعیت ها و تنظیم شفافیت عکس است. خلاقیت شما در عکس ها به راحتی می تواند در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود.

دانلود برای Android

Glitchr

Glitchr برنامه ی انحصاری شناخته شده برای اندروید است که امکان بی روح سازی یا از بین بردن جلوه عکس را به صورت یکپارچه به شما می دهد. با انتخاب یکی از ۴ اثر اصلی برنامه می توانید عکس های خود را بی روح (glitched-out) نمایید. شما همچنین می توانید از حالت هایی به نام Gameboy، Gameboy Camera، VHS (old TV effect)، NES، old-style 3D Anaglyph، ASCII Art و Glitch Art effects برای عکس های خود استفاده کنید. هنگامی که ویرایش عکس شما تمام شد به راحتی می توانید آن را در شبکه ی اجتماعی محبوب خود به اشتراک بگذارید.

دانلود برای Android

Filterloop

Filterloop یکی از بهترین ویرایشگرهای عکس است که به شما امکان تنظیم خصوصیات تصویر، اعمال فیلتر های مواج و همچنین اعمال فیلترهای رنگی زیبا را می دهد. این برنامه اختیار اعمال میلیون ها فیلتر را بر روی عکس مورد نظر به شما می دهد. همچنین به اشتراک گذاری عکس های شما در برنامه ی اینستاگرام و فیسبوک به آسانی انجام خواهد گرفت.

دانلود برای Android  یا  iOS

Space FX One Touch

اگر می خواهید عکس های خود را فضایی کنید از این برنامه استفاده کنید. این برنامه به شما ۵۴ افکت از فضا را پیشنهاد می دهد که می تواند عکس های شما را ویرایش و مزین کند. این افکت ها به راحتی بر روی عکس های شما اعمال خواهند شد و به راحتی می توانند در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند.

دانلود برای Android  یا  iOS

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *