اپلیکیشنی مخصوص بازی پینگ پنگ به همراه مک بوک پرو مجهز به نوار تاچ بار

اپلیکیشنی مخصوص بازی پینگ پنگ به همراه مک بوک پرو مجهز به نوار تاچ بار

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که از مک بوک پرو مجهز به نوار تاچ بار استفاده می کنید، باید یک بازی جدید مخصوص به این لپ تاپ را به شما معرفی کنیم. این بازی، نسخهٔ تغییر داده شدهٔ پینگ پنگ آتاری کلاسیک سال ۱۹۷۰ است.

اما به جای استفاده از کنترلر و دستهٔ مخصوص آتاری یا دکمه های صفحه کلید، این بازی که پینگ پنگ تاچ بار-TouchBarPong- نام گرفته است، به شما اجازه می دهد با نوار باریک صفحهٔ لمسی مک بوک که در بالای صفحه کلید قرار دارد آن را کنترل کنید.

شما برای اجرای این بازی احتیاج به تمام صفحه کردن (Full Screen) این اپلیکیشن دارید که برای تکان دادن دستهٔ پینگ پنگ نیاز به جا به جایی دست خود در نوار تاچ بار دارید. این بازی آسان نیست، چرا که سرعت توپ هر لحظه بیشتر و بیشتر می شود و کنترل دسته با نوار لمسی بسیار دشوار است. در هنگام به دست آوردن امتیاز، یک صدای کلیک بسیار ضعیف شنیده می شود.

این بازی به شما اجازهٔ استفاده از موشواره را در صورت عدم تمایل به استفاده از نوار تاچ بار می دهد، این بدین معنی است که اگر مک بوک شما نوار تاچ بار هم نداشته باشد می توانید از انجام بازی TouchBarPong لذت ببرید.

Touch Bar Pong این هفته در نه در اپ ستور بلکه در GitHub در کنار برنامه ها و بازی های دیگری همچون Pac-Bar (بازی پک من آتاری) قرار خواهد گرفت.

برنامه نویس این اپلیکیشن شخصی است به نام Ferdinand Loesch که اهل آلمان است. او این اپلیکیشن را نوشته است تا بتواند، قدرت رابط کاربری و نحوهٔ استفاده از تاچ بار را برای سایر برنامه نویسان مشخص کند. او همجنین جندین برنامهٔ دیگر برای نوار تاچ بار نوشته است و در حال حاضر مشغول ساختن بازی ای به نام Gravity Guy است که به طور مخصوص برای تاچ بار خواهد بود.

منبع: venturebeat

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *