آینده ی گوشی های هوشمند نوکیا مبتنی بر سیسآینده ی گوشی های هوشمند نوکیا مبتنی بر سیستم عامل اندروید فاش شدتم عامل اندروید فاش شد

آینده ی گوشی های هوشمند نوکیا مبتنی بر سیستم عامل اندروید فاش شد

سال آینده، نوکیا به لطف گروه HMD به بازار گوشی های هوشمند مبتنی بر اندروید، راه خواهد یافت. در سال ۲۰۱۷، این شرکت قصد تولید و ارائه ی پرچم دار خود با سیستم عامل اندروید را دارد. این پرچمدار با نام سری P عرضه خواهد شد که دارای پردازنده ی اسنپ دراگون ۸۳۵، ۶ گیگابایت رم و دوربین کارل زاییس ۲۳ مپاپیگسلی خواهد بود.

همانطور که در در عکس های زیر مشاهده می کنید، این مدل متوسط نوکیا، دارای نام نوکیا بر روی بدنه ی خود است. طبق عکس منتشر شده این گوشی دارای صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی است. این مدل و تمامی مدل های جدید نوکیا در نمایشگاه MWC 2017 که در بارسلون برگزار می شود، رونمایی خواهند شد.

البته این احتمال وجود دارد که عکس فاش شده هیچ گونه ارتباطی با گوشی های اندرویدی نوکیا که در نمایشگاه MWC 2017 رونمایی می شود نداشته باشد و  تمام این داستان ها و عکس به دره ی فراموشی سپرده شوند.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *