ال جی از یک بلندگوی معلق بلوتوث ضد اب در نمایشگاه CES 2017 رونمایی می کند

ال جی از یک بلندگوی بلوتوثی معلق و ضد آب در نمایشگاه CES 2017 رونمایی می کند

با دستگاه جدید ال جی PJ9 آشنا شوید، یک اسپیکر معلق بلوتوثی به رنگ سفید است که در نگاه اول به نظر می رسد متعلق به یک ایستگاه فضایی است. قرار است تا در هفته ی آینده در نمایش CES 2017  توسط ال جی از این اسپیکر در لاس گاس رونمایی شود.

PJ9 دارای باتری ای با طول عمر ۱۰ ساعت بوده و شامل ۲ رادیاتور مستقل برای تعادل صدای بهتر است. این اسپیکر از طریق نیروی مغناطیسی،در هنگام پخش بر روی هوا معلق بوده و هنگامی که باتری آن تمام می شود به سمت ایستگاه (dock) خود که به عنوان ساب ووفر استفاده می شود فرود آمده و به صورت بی سیم توسط این داک شارژ می شود. همچنین این دستگاه ضد آب بوده و قابلیت استفاده در آب های با عمق کمتر از ۱ متر را تا ۳۰ دقیقه داراست.

قیمت و تاریخ انتشار PJ9 هنوز مشخص نشده است، اما در نمایشگاه CES امسال ال جی گوشی های هوشمند Stylo 3 و سری K که شامل گوشی های K10، K8، K4 و K3 را رونمایی خواهد و تاریخ انتشار و قیمت های تمامی محصولات را مشخص خواهد کرد. بعد از گذشت چند ماه از برگزاری نمایشگاه CES 2017 انتظار می رود که از ال جی G6 رونمایی شود.

نظر شما در مورد نمایشگاه CES 2017 و شرکت ال جی چیست ؟

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *