44% گوشی های هوشمند فعال شده در کریسمس مدل های آیفون بوده است

۴۴% گوشی های هوشمند فعال شده در کریسمس مدل های آیفون بوده است

با توجه به گزارش های تازه رسیده از شرکت آنالیزی فلوری (Flurry)، ۴۴% از گوشی های هوشمند فعال شده در طول فصل تعطیلات کریسمس ، دارای لوگوی اپل بوده اند. لوگوی سامسونگ با سهم ۲۱% ای در فصل تعطیلات، در رتبه دوم قرار داشته و برندهای هوآوی و ال جی هر کدام به ترتیب با ۳% و ۲% رتبه های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

شرکت آنالیزی فلوری اعلام کرده است که تاکنون هیچ یک از شرکت های بزرگ تولید گوشی موفق به کسب فروشی بالاتر از ۳۵%  در تعطیلات کریسمس نبوده اند. لازم به ذکر است که تمامیِ این محاسبات فلوری از ابتدای روز کریسمس بوده است.

در طول هفته ی منتهی به تعطیلات کریسمس، ۳۷% فبلت های تولید شده، روشن شده اند. به گوشی هایی که دارای صفحه نمایش بین ۵ تا ۶٫۹ اینچی هستند فبلت می گویند که نسبت به رقم ۲۷% سال گذشته در مدت مشابه، ۱۰% افزایش داشته است. فبلت های روشن شده در سال ۲۰۱۴ دارای سهمی ۱۳% ای بوده اند و سال قبل از آن نیز فقط ۴% از سهم بازار گوشی های روشن شده در تعطیلات کریسمس به آنها اختصاص داشته است.

همچنین فلوری اشاره کرده است که برنامه های محبوب در روز کریسمس ۲ برابر روزهای دیگر دانلود شده اند. اکثر برنامه های دانلود شده در روز ۲۵ دسامبر از بخش هایی چون پیام رسان ها، بازی، موسیقی و سرگرمی بوده است.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *