سامسونگ سری گلکسی A 2017 در 5 ژانویه رونمایی خواهد شد

سامسونگ سری گلکسی A 2017 در ۵ ژانویه رونمایی خواهد شد

بعد از سپری شدن مدت کوتاهی از اعلام سامسونگ مبنی بر ضد آب بودن نسخه های ۲۰۱۷ سری A، این شرکت امروز علاوه بر تایید نام این سری، تاریخ رونمایی آن را نیز مشخص کرده است. با توجه به دعوت نامه ی سامسونگ الکترونیک مالزی به تمامی مطبوعات، تاریخ رونمایی از سری A در تاریخ ۵ ژانویه – هفته ی آینده – خواهد بود.

«امسال، موج جدیدی از دستاوردها و ماجراهای نو را برای پیگیری به دنبال خواهد داشت. فرقی ندارد که شما فردی با زندگی ماجراجویانه باشید که در آن همواره در پی فعالیت های هیجان انگیز هستید یا فردی با ریتم زندگی آرام با حاشیه امن بالا، در هر صورت بهتر است که سال جدید را در آغوش گرفته و بدون برنامه ریزی های قبلی آن را زندگی کنید». متن بالا دعوت نامه ی سامسونگ برای مطبوعات بوده است، در حالیکه این دعوت نامه برای مراسم خاصی است که در مالزی برگزار می شود.

خانواده ی جدید گلکسی A شامل گلکسی A3 2017 با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، گلکسی A5 2017 با صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی و گلکسیA7 2017 با صفحه نمایش ۵٫۷ است. به نظر می رسد طراحی هر سه گوشی این سری الهام گرفته شده از گلکسی S7 است، پس این گوشی های گلکسی A 2017 نتیجه ی طراحی بهتر پرچمدار سامسونگ است.

در تصاویر زیر می توانید اطلاعات اندکی از این گوشی های را دریافت کنید.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *