گزارشاتی مبنی بر افزایش تولید ایرپاد ها به دنبال افزایش تقاضای این هدفون
گزارشاتی مبنی بر افزایش تولید ایرپاد ها به دنبال افزایش تقاضای این هدفون

گزارشاتی مبنی بر افزایش تولید ایرپاد ها به دنبال افزایش تقاضای این هدفون

تقاضا برای هدفون های وایرلس و بلوتوثی اپل با نام ایرپاد که عرضه ی آن با تاخیری دو ماهه همراه بوده است، به طرز خیره کننده ای افزایش یافته که  به نظر می رسد در پی آن، تولید ایرپاد نیز افزایش یافته است. شاید بتوان عرضه ی دیرتر از موعد مقرر را دلیل این افزایش تقاضا دانست، ضمن اینکه تمامیِ میلیون های دارنده ی آیفون ۷ و آیفون ۷ پلاس، مشتری های بالقوه این هدفون هستند، چرا که این محصول بسیار مناسب افرادی است که اسمارت فون هایشان فاقد جک ۳٫۵ میلیمتری هدفون است – اتفاقی که در جدیدترین مدل های آیفون رخ داده است.

در حال حاضر، مدت زمان لازم برای ارسال سفارشات دریافتی ایرپادها، شش هفته است. اما گزارشی از چین منتشر شده است که از فعالیت های کارخانه ی شانگهای تامین کننده ی ایرپاد یعنی Inventec ،به صورت اضافه کاری خبر می دهد. تولید ایرپاد اضافی صورت گرفته در ساعات اضافه کاری کارخانه، به برقراری تعادل بین عرضه و تقاضا کمک خواهد کرد. اگر این خبر صحت داشت باشد، در نهایت منجر به کاهش مدت زمان لازم برای ارسال ایرپادها خواهد شد.

ایرپادهای اپل توسط یک تک تَپ، به آیفون متصل شده و سنسورهای بکار رفته در آن با قرار دادن هدفون ها در گوش، ایرپاد را روشن کرده و با دوبار زدن بر روی هدفون، می توان دستیار سیری را نیز فعال کرد. مدت زمان شارژدهی این دستگاه در هر بار شارژ برابر ۵ ساعت است با قرار دادن ۱۵ دقیقه ای آنها بر روی کیس آن که داک شارژ هدفون ها نیز محسوب می شود، می توان تا ۳ ساعت از آنها استفاده کرد. کیس یاد شده برای اطلاع از دیگر ویژگی های این هدفون ها می توانید مقاله لینک شده را در تِک ویترینو مطالعه کنید.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *