خودروی الکتریکی و دونفره ی Zero
خودروی الکتریکی و دونفره ی Zero

خودروی الکتریکی و دونفره ی Zero توسط کمپانی Eli معرفی شد

کمپانی استارتاپ الی، در نمایشگاه CES 2017 لاس وگاس، نخستین خودروی الکتریکی خود با نام  Zero را معرفی نمود. البته در این معرفی اطلاعاتی در مورد ابعاد، محدوده ی حرکتی و  عملکرد آن ارائه نشد.

با نگاهی به این خودرو، می‌توان پیش بینی کرد که دارای ابعادی مشابه با خودروی Twizy رنو است که طولی برابر  ۲.۳۲ متر، عرض ۱.۱۹ متر داشته و ارتفاع آن نیز ۱.۴۶ متر می باشد.

هر دوی این خودروها، دوسرنشینه هستند اما Zero برخلاف  Twizy، دارای کابینی است که به دلیل وجود پوشش شیشه‌ ای تمام‌ قد درهای آن، کاملا محصور شده است.

در متن یک ایمیل الی‌موتورز مدعی شده است که خودروی راه اندازی شده، محصولی بسیار پیشرفته و ساده است و بدون تردید تعامل انسان ها با بافت شهری را تغییر داده و در عین حال تمام نیازهای ما برای رانندگی در فضاهای شهری و برون شهری را برآورده خواهد ساخت.

در مورد قیمت این محصول هنوز اطلاعاتی در دست نیست و انتظار می رود در روزهای آینده جزئیات بیشتری از سوی این کمپانی منتشر شود.

منبع: caradvice

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *