پرینترهای سه بعدی پولاروید در نمایشگاه CES 2017
پرینترهای سه بعدی پولاروید در نمایشگاه CES 2017

معرفی پرینترهای سه بعدی و قلم های مدلسازی در نمایشگاه CES توسط پولاروید

پولاروید شرکتی که اکثر شما آن را به واسطه ی دوربین های چاپ سریع می شناسید، از چند محصول جدید و متفاوت خود در نمایشگاه CES پرده برداری نمود. این پرینترها و قلم های سه بعدیِ در حال ساخت با این هدف راه اندازی شده اند که آسانتر در اختیار عموم مردم قرار بگیرند و اکثر کاربران بتوانند آن را تهیه کنند.

دستگاه چاپگر سه بعدی مورد نظر در ۳ مدل با ابعاد مختلف عرضه خواهد شد که برای استفاده در اداره و منزل کارایی دارد.

رییس و مدیرعامل پولاروید «اسکات هاردی» می گوید:

«در قلب نام تجاری ما، همواره خلاقیت وجود داشته است. ۸۰ سال است که ما ابزارهای متفاوتی را در اختیار کاربران قرار می دهیم که بسیاری از ایده های جالب را برای آنها محقق ساخته است. اکنون نیز با عرضه دستگاه های جدید و البته متفاوت خود یعنی چاپگرها و قلم ها، می خواهیم این روند را کامل تر کنیم».

قلم سه بعدی پولاروید برای کاربران قابلیت طراحی مدل های سه بعدی را با استفاده از رشته های ABS یا PLA -که هرکدام از آنها به همراه ۱۰ متر رشته رایگان در دسترس قرار می گیرند- به ارمغان خواهد آورد. این دو قلم مشابه هستند، البته مدل DRW100 سیم دار بوده و مدل DRW101 دارای باتری داخلی است و بدون وجود سیم کار می کند.

قیمت پیشنهادی برای محصولات عرضه شده به این صورت است که  پرینترهای سه بعدی با توجه به مدل خود، رنجی مابین ۵۰۰ تا ۸۰۰ دلار خواهند داشت و قلم های طراحی نیز با قیمت ۱۳۰ الی ۱۵۰ دلار به فروش خواهند رسید. اینگونه انتظار می رود که پرینترها در ماه جولای وارد بازار شوند و قلم ها نیز اندکی زودتر یعنی در ماه مارس عرضه شوند.

منبع: digitaltrends

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *