Zelda: Breath of The Wild
Zelda: Breath of The Wild

رزولوشن اجرایی Zelda: Breath of The Wild مشخص شد

همانطور که شاهد بودیم هفته گذشته، نینتندو در جریان لایو استریم یک ویدئو از بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild منتشر کرد و اعلام داشت که عرضه این بازی در تاریخ ۱۳ اسفندماه همزمان با کنسول نینتندو سوییچ خواهد بود.

بر طبق آخرین اخبار، دیجیتال فاندری به تجربه بازی The Legend of Zelda: Breath of The Wild بر روی نینتندو سوییچ پرداخته و از نظر فنی این بازی را مورد بررسی قرار داده است. طبق این بررسی ها مشخص شده است که این بازی در حالت قابل حمل با رزولوشن ۷۲۰p و در حالت اتصال به داک با رزولوشن ۹۰۰p اجرا خواهد شد.

تفاوت رزولوشن در هر دو حالت اتصال به داک و قابل حمل، به این دلیل است که افت فریمی احساس نکنیم و همیشه شاهد نرخ فریم ۳۰ باشیم. البته گفتنی است نمایش‌ های بازی در صحنه‌ هایی که افکت‌ های زیادی وجود دارد، افت فریم احساس می‌شود و این می‌تواند دلیل آن مشکلات مربوط به استریمینگ باشد. در حال حاضر هنوز اطلاعات کاملی از بازی در حالت قابل حمل منتشر نشده است ولی طبق اطلاعات اولیه دیجیتال فاندری ظاهرا Breath of The Wild براحتی و روان اجرا شده است.

منبع: vg247

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *