تصمیم سامسونگ به اجرای تست 8 مرحله ای باتری ها پس از بررسی های صورت گرفته در مورد باتری نوت 7
تصمیم سامسونگ به اجرای تست ۸ مرحله ای باتری ها پس از بررسی های صورت گرفته در مورد باتری نوت ۷

تصمیم سامسونگ به اجرای تست ۸ مرحله ای باتری ها پس از بررسی های صورت گرفته در مورد باتری نوت ۷

می دانیم که کمپانی سامسونگ در تلاش برای احیای اعتبار از دست رفته ی خود پس انفجارهای صورت گرفته برای گلکسی نوت ۷ خود است، در این بین یکی از راه هایی که می تواند حس اطمینان مردم به این شرکت را برگرداند، بیان جزئیات مربوط به چگونگی برنامه ریزی های این شرکت در خصوص بهبود فرآیندهای تست و آزمایش باتری هایی است که قرار است از آنها در اسمارت فون های این برند استفاده شوند. چراکه روش های سال گذشته ی این شرکت برای تست باتری های نوت ۷ به اندازه ی کافی کارآمد نبوده اند تا بتوانند از بروز آن اتفاقات تلخ جلوگیری کنند.

به تازگی تست ایمنی باتری ۸ مرحله ای جدیدی توسط سامسونگ معرفی شده است که شامل تست دوام و پایداری نیز می شود. در تست دوام با هدایت یک nail به درون باتری، پایدار ماندن باتری مورد آزمایش قرار می گیرد. ضمن اینکه شامل قرار دادن باتری در دماهای بسیار بالا و درکل قرار دادن باتری تحت محدودیت های مختلف می شود تا بدین ترتیب بتوان به بررسی نحوه ی عملکرد آن در این شرایط و چگونگی پشت سر گذاشتن این آزمایش ها پرداخت.

تست های دیگر این آزمایش مربوط به تخلیه شارژ باتری شده و حتی سامسونگ آزمایشی توسط اشعه ایکس را در نظر گرفته تا بتواند صحیح و اصولی انجام شدن تمام فرآیندها را تضمین کند. پیش از این یکی از راه های شناسایی ایراد در باتری ها، چک کردن تغییرات ایجاده شده در ولتاژ بوده که این تست نیز در آزمایش هشت مرحله ای جدید لحاظ شده است.

این آزمون سخت گیرانه ای بر روی باتری های تولید شده برای پرچمدار آتی سامسونگ یعنی گلکسی اس ۸ اجرا خواهد شد و بدین ترتیب حس امنیت مصرف کنندگان نسبت به اسمارت فون های سامسونگ تا حدود زیادی افزایش خواهد یافت.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *