بازی فیفا 18
بازی فیفا ۱۸

بازی فیفا ۱۸ رسما به تایید رسید

طبق آخرین اخبار بازی و جریان جلسه گزارش مالی شرکت الکترونیک آرتز، بازی فیفا ۱۸ رسما توسط این کمپانی تایید شد. الکترونیک آرتز اعلام داشته که فیفا ۱۸ شامل فصل دوم بخش داستانی Journeyy می باشد و در آن از وقایع و شخصیت ‌های جدیدی رونمایی خواهد شد. مدیر EA با نام اندرو ویلسون، در مورد بخش های مختلف بازی این چنین بیان می کند:

« برای اولین بار بخش داستانی The Journey در فیفا ۱۷ استفاده شد و اکنون نیز در فیفا ۱۸  شاهد فصل دوم این بخش با حضور شخصیت‌های جدید هستیم. لازم به ذکر است که تیم بازی سازی ما در ونکوور، در حال کار روی فیفا ۱۸ است و در تلاش است که ویژگی‌هایی جدیدی را به بازی بیافزاید. تیم ما سعی می کند بهترین فیفا تا به امروز را خلق کند.

علاقمندان به بازی از بخش The Journey استقبال بسیار خوبی را به عمل آورده اند و جالب است بدانید بیش از ۱۰ میلیون نفر این قسمت را تجربه کرده‌اند. همچنین سالیانه تعداد بازیکنان بخش آلتیمت تیم فیفا به میزان ۱۰ درصد پیشرفت می‌کند»

بعد از این گفته ها کمپانی الکترونیک آرتز در جریان جلسه گزارش مالی خود بازی FIFA 18 را تایید کرده و همچنین اطلاعات جدیدی از بازی Star Wars Battlefront 2 نیز ارائه کرده است.

منبع: gamespot

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *