Ghost Recon Wildlands
Ghost Recon Wildlands

دانلود نسخه بتا بازی Ghost Recon Wildlands از امروز آغاز شد

طبق آخرین اخبار بازی از شرکت یوبیسافت بتای محدود (Closed Beta) بازی Ghost Recon Wildlands شروع شده و طبق جزئیات منتشر شده از تاریخ ۱۵ تا ۱۸ بهمن ماه رسما آغاز می شود. البته در نظر داشته باشید افرادی که پیش تر ثبتنام کرده اند می توانند به آن دسترسی داشته باشند و تا آخر هفته ایمیل ورود به بتا را دریافت کنند.

اگر جزو افراد ثبتنام کننده هستید از امروز می‌توانید بعد از آنکه ایمیل مورد نظر را از سوی یوبیسافت دریافت کردید، محتوای بازی را با حجم ۲۵ گیگابایت دریافت کرده و منتظر آغاز آن شوید.

در ضمن افرادی که  وارد بتای بازی شده اند می توانند پس از دریافت کد ورود، سه تن از دوستان دیگر خود را بر روی پلتفرمی که بر روی آن بازی می‌کنند، دعوت کنند.

همانطور که عنوان کردیم بازی دارای حجم ۲۵ گیگابایت بوده و از تاریخ ذکر شده، بتای محدود بازی Ghost Recon Wildlands برای رایانه‌ های شخصی و پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان آغاز خواهد شد.

منبع: vg247

نوشته شده توسط

کارشناسی ارشد (مهندسی کامپیوتر) - حوزه کاری (طراحی وب و گرافیک) - علاقه مند به دنیای تکنولوژی، هنر، نویسندگی و به اشتراک گذاری اخبار و مقالات در زمینه های گوناگون - کمپانی های مورد علاقه: مایکروسافت و گوگل

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *