گوشی Honor 6x در ماه مارس به اندروید نوقا ارتقا پیدا می کند

گوشی Honor 6x در ماه مارس به اندروید نوقا ارتقا پیدا می کند

در نمایشگاه CES امسال بخش مجزای هواوی، آنر Honor گوشی Honor 6x را رونمایی کرد. اگر به برگه ی مشخصات این گوشی نگاهی بیاندازیم متوجه می شویم که گوشی ای با این مشخصات دارای عملکردی بسیار عالی نسبت به قیمت خود را داراست. در حرکت اشتباه این شرکت که این گوشی را با اندروید مارشمالو و رابط کاربری EMUI 4.1 روانه ی بازار کرد، بسیاری از کاربران این برند آزرده خاطر شده اند. البته همچنان بسیاری از دستگاه های اندرویدی موجود در بازار همچنان از اندروید مارشمالو بهره می برند که از ۹ ژانویه تنها ۰٫۷% از دستگاه های اندرویدی مجهز به اندروید نوقا شده اند.

در طول نمایشگاه CES، آنر اعلام کرد: گوشی Honor 6x بزودی به اندروید نوقا ۷٫۰ و رابط کاربری EMUI 5 در سه ماه ی دوم سال ۲۰۱۷ بروزرسانی خواهد شد. این چهارچوب زمانیِ مبهم یک اخطار برای تکنسین های این شرکت می باشد، چرا که تا زمان انتشار این اندروید یک ماه وقت باقی مانده است. اما به لطف هوآوی این شرکت اعلام کرده است که این گوشی در ماه مارس در ماه آینده این آپدیت را دریافت خواهد کرد.

این برنامه ریزی اعلام شده ممکن است خیلی از کاربران این گوشی را خوشحال کند، در حالیکه از بسیاری از کاربران گوشی های دیگر جلوتر خواهند بود.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *