سامسونگ گلکسی S7 Edge در هیچ منطقه ای آپدیت نوقا دریافت نمی کند
سامسونگ گلکسی S7 Edge در هیچ منطقه ای آپدیت نوقا دریافت نمی کند

سامسونگ گلکسی S7 Edge در هیچ منطقه ای آپدیت نوقا دریافت نمی کند

ظاهرا سامسونگ برای عرضه ی آپدیت نوقا برای گوشی های گلکسی S7 و  گلکسی S7 Edge طبق وعده ی خود در سه ماه ی اول سال نتوانسته عمل کند، همچنین به نظر می رسد این بروزرسانی در هیچ یک از مناطق جهان بعد از این همه مدت در دسترس نیست.

اما در هر صورت این مسئله جزو کمترین نگرانی های سامسونگ است چراکه این شرکت کره ای مدت کوتاهی پس از عرضه ی این آپدیت با مشگلات عدیده ای مواجه بود که او را مجبور به به تعویق انداختن زمان عرضه برای چند روز کرد.

در حال حاضر متوجه شده ایم که آپدیت نوقا برای صاحبان گلکسی  S7 Edge و شاید گلکسی S7  تا آخر ماه مارس به بازار عرضه نشود. مهندس ارشد برنامه ریزی این شرکت اعلام کرده است هم اکنون برنامه ی بروزرسانی اندروید این گوشی های هوشمند آغاز شده است.

همچنین به نظر می رسد نسخه ی بین المللی این گوشی ها که در سنگاپور به فروش رفته است آپدیت نوقا را در در این ماه یا در ماه های آتی دریافت نخواهند کرد. با توجه به خبرهای انتشار یافته شده از این شرکت، سنگاپور آپدیت اندروید نوقا را برای گوشی هوشمند گلکسی  S7 Edge را بین ماه ای آپریل تا ژوئن دریافت خواهد کرد، البته ممکن است سامسونگ زودتر از موعد اعلام شده آپدیت را در دسترس کاربران قرار دهد.

به احتمال زیاد سنگاپور تنها کشوری نخواهد بود که این آپدیت را دیر تر دریافت خواهد کرد بلکه ممکن بسیاری از مناطق این آپدیت را دیر تر از سنگاپور دریافت کنند، همین امر ممکن است برای گوشی گلکسی S7 نیز اتفاق بیوفتد.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

خبرنگاری را از 14 سالگی در نشریات دانش آموزی و محلی آغاز کرد. پس از تحصیل در رشته مهندسی مکانیک،انجام امور مختلف رایانه‌ای و دیجیتال پرداخت. علاقمند به فناوری های نوین، یادگیری و گجت‌های الکترونیک

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *