تصاویر فاش شده احتمالی از تبلت سرفیس پرو 5
تصاویر فاش شده احتمالی از تبلت سرفیس پرو ۵

تصاویر فاش شده احتمالی از تبلت سرفیس پرو ۵

به تازگی تصویری در یک وب سایت فرانسوی منتسب به مایکروسافت دیده شده که گفته می شود مربوط به تبلت سرفیس پرو ۵ می باشد. در مورد اینکه تصویر رنده شده با عنوان «win10-feature-surface-pro-5-z» آیا واقعا عکسی از سرفیس پرو ۵ است یا خیر و اینکه تاییده ای برای خبرگزار رسمی مایکروسافت بودن وبسایتی که حاوی این تصویر است وجود ندارد. در این تصویر نسل بعدی تبلت های سرفیس پرو به همراه کیبورد تبلت Type Cover نمایش داده شده که در جلوی آن نیز قلم لمسی Surface Pen قرار گرفته است.

تصاویر فاش شده احتمالی از تبلت سرفیس پرو 5

تصاویر فاش شده احتمالی از تبلت سرفیس پرو ۵

علاوه بر عکس یاد شده، نام Surface Pro 5 همچنین در پروفایل لینکدین یکی از کارمندان مایکروسافت قرار گرفته است. ضمن اینکه تحت نام کد Neon نیز از این تبلت یاد شده می شود.

اشاره به مایکروسافت سرفیس پرو 5 در رزومه یکی از کارکنان مایکروسافت در لینکدین

اشاره به مایکروسافت سرفیس پرو ۵ در رزومه یکی از کارکنان مایکروسافت در لینکدین

سرفیس پرو ۴ در تاریخ ششم اکتبر ۲۰۱۵ به بازار عرضه شد و اکنون پیش بین هایی در خصوص احتمال عرضه سرفیس پرو ۵ در حوالی ماه مارس یا آوریل وجود دارد که بدین ترتیب فاصله ای یک سال و نیمی را بین زمان های عرضه این دو تبلت شاهد خواهیم بود که بازه زمانی به نسبت طولانی محسوب می شود. البته این نکته را باید در نظر گرفت که در مورد تبلتی گران قیمت صحبت می کنیم که سیکل آپگرید کردن آن در مقایسه با متوسط اسمارت فون ها طولانی تر در نظر گرفته می شود.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *