دریافت تاییدیه اسپیکرهای هارمن-کاردن، مجهز به دستیار دیجیتالی کورتانای مایکروسافت
دریافت تاییدیه اسپیکرهای هارمن-کاردن، مجهز به دستیار دیجیتالی کورتانای مایکروسافت

دریافت تاییدیه اسپیکر هارمن کاردن ؛ مجهز به دستیار دیجیتالی کورتانای مایکروسافت

گوگل هوم و آمازون اکو، هر دو جزو محبوب ترین اسپیکرهای مجهز به دستیار دیجیتالی صوتی هستند، با این وجود هنوز هم در بازار نسبتا جدید و تازه این نوع اسپیکرها، فرصت ظهور و بروز سایر کمپانی ها وجود داشته و می توانند به آن بپیوندند.

مایکروسافت یکی از کمپانی هایی است که خواهان ورود پیدا کردن به این بازار و تولید محصولات این چنین با کمک دستیار دیجیتالی خود، کورتانا، بوده و برنامه ریزی هایی برای استفاده از آن در اسپیکر هارمن را دارد.

این تصمیم مایکروسافت، پیش از این و در ماه دسامبر، توسط هارمن تایید شده است. در آن زمان، هارمن با انتشار تیزر ویدیویی ای از یک اسپیکر مجهز به دستیار صوتی دیجیتالی، مهر تاییدی بر این همکاری و تجهیز اسپیکر یاد شده به دستیار دیجیتالی کورتانا زده بود.

از آنجاییکه این تیزر در اوایل سال جاری و در نمایشگاه CES 2017 به نمایش در نیامده است، احتمال رونمایی سامسونگ (مالک جدید هارمن) از این اسپیکر در کنگره جهانی موبایل وجود دارد. این نمایشگاه در بارسلونا و در اواخر ماه جاری برگزار می شود.

ضمن اینکه لازم به ذکر است، اسپیکری از برند هارمن کاردن، به تازگی تاییدیه وای فای خود را از Wi-Fi Alliance دریافت کرده که بنابراین به نظر نمی رسد مدت زیادی تا رونمایی از اسپیکر شرح داده شده باقی مانده باشد. در توضیحات مربوط به این اسپیکر به مجهز بودن آن به دستیار صوتی کورتانا و مبتنی بودن آن بر لینوکس نسخه ۳٫۸٫۱۳ اشاره شده است.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *