برترین پروژه جمع سپاری هفته: کیبورد lofree که با داشتن طراحی کلاسیک خود تکنولوژی مدرن را با خود به همراه دارد
برترین پروژه جمع سپاری هفته: کیبورد lofree که با داشتن طراحی کلاسیک خود تکنولوژی مدرن را با خود به همراه دارد

برترین پروژه جمع سپاری هفته: کیبورد lofree که با داشتن طراحی کلاسیک خود تکنولوژی مدرن را با خود به همراه دارد

سایت های کیک استارتر (Kickstarter) و ایندیگوگو (Indiegogo) با داشتن پلتفرم کراودفاندینگ (جمع سپاری) خود با هدف کمک به عملیاتی ساختن پروژه های خلاقانه و نوآور ایده پردازان مختلف اقدام به جذب سرمایه جمعی برای آنها می کنند. در چنین سایت هایی، پس از ثبت شدن پروژه های با ایده های جدید، جذاب، خلاق و کاربردی که در اغلب موارد موجب بهبود و افزایش رفاه اجتماعی، اقتصادی، هنری، فرهنگی و غیره خواهند شد، با اعلام آمادگی افراد علاقمند به عنوان حامیان مالی این پروژه ها، سرمایه لازم برای اجرایی شدن پروژه ها تامین شده و در ازای این تامین سرمایه، حامیان پروژه از امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند شد که به فراخور نوع پروژه متفاوت خواهد بود؛ برای مثال در خصوص پروژه های فناوری و تکنولوژی، حامیان پروژه ها شانس این را خواهند داشت که پس از به نتیجه رسیدن پروژه و تولید محصول مرتبط با آن، با قیمت کمتری آن را خریداری کرده و یا لایسنس آن را با تخفیفی مناسب تهیه کنند.

از جمله جذاب ترین پروژه هایی که به تازگی برای جذب سرمایه در وبسایت Indiegogo معرفی شده است، کیبورد مکانیکی lofree است که طرح آن الهام گرفته شده از ماشین تایپ های قدیمی vintage است. اما به هیچ عنوان نباید آن را دستگاهی قدیمی و منسوخ شده دانست چراکه علاوه بر داشتن تمام مزایای کیبوردهای مدرن امروزی، دارای برخی ویژگی های اضافه تری نیز هست.

در ابتدا باید گفت که کار با این کیبورد منجر به تولید صدای موزیکالی خواهد شد که به تنهایی برای طرفداران کیبوردهای مکانیکی جذاب خواهد بود، اما نباید از تکنولوژی بکار رفته در آن نیز غافل بود. این کیبورد وایرلس قابلیت اتصال به ۳ دستگاه را داشته و به راحتی توسط کلیدهای میانبر (hot keys) می توان بین این دیوایس ها جا به جا شده و به نحوی سازنده و بهره ور از زمان استفاده کرد. البته مدل سیم دار این کیبورد نیز موجود است.

سایر ویژگی های این کیبورد شامل کلیدهای تیره در زمینه روشن، طراحی کامپکت، طرح بندی کیبورد اپل و حالت auto-sleep است. ضمن اینکه هیچ گونه نگرانی در خصوص سازگاری این کیبورد با دیوایس های مختلف وجود نداشته و lofree با ویندوز، Mac OS، iOS و البته اندروید سازگاری دارد.

مدت زمان شارژدهی این کیبورد نیز بالا بوده و در حالت خاموش بودن نور پس زمینه تا ۱۵ ماه و با روشن بودن این نور در سطح ۱۰۰ درصد نیز حدود ۷۲۰ ساعت دوام خواهد آورد.

کمپین lofree در وبسایت تا یک ماه دیگر و با رقم ۷۹ دلار برای هر دستگاه باقی خواهد ماند و در ماه می نیز سفارشات گرفته شده تحویل داده خواهند شد.

منبع: androidauthority

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *