ارائه جدیدترین آپدیت ساعت های هوشمند Gear S3 classic و Gear S3 frontier سامسونگ
ارائه جدیدترین آپدیت ساعت های هوشمند Gear S3 classic و Gear S3 frontier سامسونگ

ارائه جدیدترین آپدیت ساعت های هوشمند Gear S3 classic و Gear S3 frontier سامسونگ

امروز شاهد عرضه برخی فریمور (Firmware) های جدید برای هر دو ساعت های هوشمند Gear S3 classic و Gear S3 frontier سامسونگ بودیم. نسخه های R760XXU2BQC5 و R770XXU2BQC5 به ترتیب برای این دو دستگاه و به طور همزمان عرضه شده است.

برخی آپدیت های جزئی را می توان در اپلیکیشن های بومی (native) مانند Samsung Health، S Voice، Alti-Barometer و News Briefing دید که شامل اضافه شدن برخی ویژگی های جدید به منظور هرچه کاربردی و مفیدتر کردن آنها می شود. علاوه بر این، در برخی پوسته های این دو ساعت، نمایش تاریخ و موسیقی نیز اضافه شده است.

در Find My Device نیز تغییرات دلپذیری ایجاد شده و ازین پس کاربران می توانند نمایش اطلاعات کاربری خود بر روی صفحه نمایش را تنظیم کرده و بدین ترتیب در صورت جا گذاشتن ساعت در مکان های عمومی، می توان به اطلاعات صاحب آن دسترسی داشت. ضمن اینکه برخی آپشن های دسترس پذیری دیگر نیز این ویژگی Gear S3 را تقویت کرده است.

علاوه بر اینها اپلیکیشن هایی از کمپانی های Spotify و BMW و برخی دیگر، در این آپدیت اضافه شده اند که می توان آنها را از Galaxy Apps store دانلود کرد. در تصویر اسکرین شات آورده شده در بالا، می توان به اطلاعات بیشتری در خصوص این آپدیت دست یافت.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *