دومین ویدیو تبلیغاتی عجیب سری گوشی های Moto Z
دومین ویدیو تبلیغاتی عجیب سری گوشی های Moto Z

دومین ویدیو تبلیغاتی عجیب سری گوشی های Moto Z

پیش از این و در ماه اکتبر، شاهد اولین ویدیوی تبلیغاتی عجیب موتورولا برای گوشی Moto Z خود بودیم که در آن یادی از استیو جابز به هنگام معرفی آیفون کمپانی اپل در ژانویه ۲۰۰۷ داشت. در این تبلیغ اساسا به این موضوع اشاره شده بود که از زمان معرفی اپل توسط جابز تا به امروز، هیچ نوآوری جدیدی در صنعت گوشی سازی مشاهده نشده است. در این ویدیو همچنین به حذف جک های هدفون ۳٫۵ میلیمتری در آیفون های ۷ و ۷ پلاس اشاره شده و از آن به عنوان تغییر عمده بعدی آیفون ها یاد شده که این تغییر نیز حتی برای اولین بار توسط موتورولا و گوشی های موتو زد معرفی شده است.

امروز ویدیو تبلیغاتی جدیدی از موتورولا منتشر شده که حتی از ویدیو اولی نیز عجیب تر است که در آن دو مرد با تیپ رسمی استیو جابز و بلوزهای یقه اسکی در حال آواز خواندن در مورد جک هدفون ۳٫۵ میلیمتری هستند.

در این ویدیو نمی توان تمام متن آهنگی که این دو فرد می خوانند را متوجه شد، اما چیزهایی در مورد جا به جایی این پورت از بدنه جلویی به بدنه پشتی و از سمت چپ به سمت راست شنیده می شود. سپس این کلمات بر روی صفحه نمایش داده می شود : «آنها جایگاه جک هدفون را تغییر دادند و ما اسمارت فون را تغییر دادیم». موتورولا که از زمان Motorola DROID  خود در سال ۲۰۰۹ سابقه پرداختن به اپل و را در تبلیغاتش دارد، اینبار نیز همین رویه را در پیش گرفته است.

نکته جالب در مورد این ویدیو آن است که پس از افشای تصاویری که در آنها به بازگشت جک هدفون ۳٫۵ میلیمتری به گوشی های موتورولا – نسل بعدی  Moto Z Force  که احتمالا Moto Z2 Force نامیده شود – اشاره شده بود، منتشر شده است.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *