آیا گوگل به دنبال عرضه هدفون بلوتوثی است؟
آیا گوگل به دنبال عرضه هدفون بلوتوثی است؟

آیا گوگل به دنبال عرضه هدفون بلوتوثی است؟

آیا گوگل به دنبال عرضه هدفون بلوتوثی است؟

آیا گوگل به دنبال عرضه هدفون بلوتوثی است؟

به نظر می رسد که غول جستجوی اینترنتی، گوگل، در آینده ای نزدیک محصول جذاب و جالبی را به طرفداران خود معرفی خواهد کرد؛ هدفون بلوتوثی. به تازگی شواهدی از وجود چنین هدفونی در کمیسیون فدرال ارتباطات آمریکا (FCC) به همراه چندین عکس از آن به نمایش در آمده که تا حدودی برای وسیله ای که هنوز به طور رسمی از آن رونمایی نشده است، کمی عجیب است.

 

نکته مهم در خصوص این دستگاه، مشخصات فنی و تکنیکی این هدفون بلوتوثی است که توسط FCC لیست شده است. گرچه که از روی همان عکس های منتشر شده نیز می توان به اکثر جزئیات جذاب و جالب این هدفون پی برد.

برای شروع می توان به ویژگی ANC (Active Noise Canceling یا حذف نویزهای فعال) اشاره کرد که در آن صداهای اضافی و مزاحم محیط با تکنیک هایی شامل تولید صداهایی با طول موج مخالف و تقریبا نزدیک به صدای مزاحم، آنها را از بین می برد. باتری ۶۰۰ میلی آمپری بکار برده شده در این هدفون نیز از طریق یک پورت microUSB شارژ می شود.

همچنین در لیست مشخصات فنی این هدفون آمده است که مدت زمان شارژدهی آن ۲۵ ساعت بوده که در صورت فعال بود ویژگی ANC به ۱۶ ساعت کاهش خواهد یافت و در شرایط استفاده در حداکثر level نیز به ۱۰ ساعت خواهد رسید.

بر روی هریک از دو گوشی این هدفون، کنترل های متنوعی برای تنظیم صدا، پخش/مکث و همینطور خاموش/روشن وجود دارد. تنها المان موجود در این تصاویر و لیست مشخصات که بیانگر وجود ردپایی از غول جستجوی اینترنتی است، لگوی کاملا آشنای این کمپانی یعنی دایره چهاررنگ Google است.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *