کاروان های مجهز کمپانی Native Campervans، آرزوی تمامی طبیعت گردان ماجراجو
کاروان های مجهز کمپانی Native Campervans، آرزوی تمامی طبیعت گردان ماجراجو

کاروان های مجهز کمپانی Native Campervans، آرزوی تمام طبیعت گردان ماجراجو

کمپانی تازه تاسیسی در کلرادو به نام Native Campervans با ایده اجاره دادن ون هایی مجهز به تمام تجهیزات و لوازم ضروری برای زندگی شروع به فعالیت کرده است. این ون ها که در زبان انگلیسی به آنها Campervan گفته می شود، در واقع وسایل نقلیه ای هستند که دارای اتاقک یا کاروان بوده و تمام نیازهای اساسی برای زندگی افرادی که عاشق سفر هستند را در خود جای داده است. به این ترتیب افرادی که همیشه آرزوی گذران زندگی خود در جاده و مناطقی که به آنها سفر می کنند را داشته اما از برپایی چادر در این نواحی واهمه دارند، می توانند یکی از این ون ها را اجاره کرده و به آرزوی خود برسند.

موسسان این شرکت، دو هم دانشگاهی به نام های Jonathan Moran و Dillon Hansen هستند که ایده برپایی کسب و کار شرح داده شده را یکی از سفرهای جاده ای و شخصی خود عنوان کرده و گفته اند: «حدود چند سال گذشته، ما سفری به نیوزیلند را با یک کاروان یا همان Campervan داشتیم. سفری بسیار عالی که ما را مجبور به مشاهده ی طبیعت اطرافمان به صورتی ماجراجویانه کرده بود. چند سال پس از این سفر، تصمیم گرفتیم تا بر روی این علاقمندی خود سرمایه گذاری کرده و کسب و کاری بر مبنای خرید، نوسازی، تجهیز و اجاره ماشین های کاروان یا Campervan را در پیش گرفتیم. هدف ما از راه اندازی این بیزینس نیز به اشتراک گذاشتن و در دسترس قرار دادن تجربه بی نظیر زندگی در کاروان و در حین سفر با سایر علاقمندان به صورتی مقرون به صرفه تر است».

مشتریان Native Campervans می توانند از بین کاروان هایی در دو سایز کوچک و بزرگ دست به انتخاب بزنند. سایز بزرگتر این کاروان ها شامل مدلی از ماشین های Ram ProMasters است که فضای داخلی آنها کاملا به لوازم مورد نیاز تجهیز شده اند. تمام کاروان ها در بردارنده تخت خواب، آشپزخانه و فضایی به عنوان اتاق نشیمن شده اند و کمدهایی برای نگهداری انواع وسایل در داخل آنها نیز تعبیه شده اند.

منبع: inhabitat

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *