جدیدترین ویدیو تبلیغاتی اپل برای iPhone 7 Plus بر ویژگی حالت پرتره این گوشی تمرکز دارد
جدیدترین ویدیو تبلیغاتی اپل برای iPhone 7 Plus بر ویژگی حالت پرتره این گوشی تمرکز دارد

جدیدترین ویدیو تبلیغاتی اپل برای iPhone 7 Plus بر ویژگی حالت پرتره این گوشی تمرکز دارد

به تازگی جدیدترین ویدیو تبلیغاتی مربوط به گوشی آیفون ۷ پلاس توسط اپل منتشر شده که در آن بار دیگر بر ویژگی حالت پرتره این دستگاه که به واسطه دوربین دوگانه آن در دسترس قرار گرفته، اشاره شده است. به کمک این ویژگی می توان از اطلاعات مربوط به عمق میدان دید که از دو دوربین پشتی آن جمع آوری شده استفاده کرد و تصاویر محو (blur) حرفه ای را خلق کرد. عنوان این ویدیوی تبلیغاتی « The City » بوده و به زودی در بین برنامه های تلویزیونی تلویزیون ایالات متحده به نمایش در خواهد آمد.

این تبلیغ تلویزیونی یک دقیقه ای با نمایشی از یک شهر بزگ آسیایی شروع شده و در ادامه یک داستان عاشقانه کلاسیک را روایت می کند که به هنگام عکسبرداری دو طرف ماجرا از یکدیگر، بقیه میلیون ها آدمی که در خیابان حضور دارند، ناگهان ناپدید شده و آنها عکس های با حالت پرتره را یکدیگر ثبت می کنند.

پس از ادامه پیدا کردن این روند شعار اصلی این تبلیغ ظاهر می شود « focus on what you love؛ بر روی چیزی فوکوس کنید که به آن عشق می ورزید».

ایده این ویدیو به این صورت است که با فعال کردن ویژگی Portrait Mode یا حالت پرتره، سوژه عکاسی شما به صورت شارپ درآمده و بر روی آن فوکوس می شود، در این حالت پس زمینه سوژه به حالت محو و blur در می آید. حالت پرتره به صورت دو عاشق که تنها نظاره گر یکدیگر از دریچه نگاه هایشان هستند تشبیه شده، به صورتی که سایرین به چشم نیامده و محو و ناپدید می شوند.

منبع: phonearena

 

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *