وجود آداپتور تبدیل USB Type-C به ۳٫۵mm در جعبه محتویات گوشی HTC U 11
وجود آداپتور تبدیل USB Type-C به ۳٫۵mm در جعبه محتویات گوشی HTC U 11

وجود آداپتور تبدیل USB Type-C به ۳٫۵mm در جعبه محتویات گوشی HTC U 11

در همین ماه و در تاریخ ۱۶ می (۲۶ اردیبهشت) اچ تی سی از مدل جدید اسمارت فون رده-بالای خود که نسل بعدی مدل HTC 10 محسوب می شود، رونمایی خواهد کرد. این مدل که احتمالا HTC U 11 نامیده خواهد شد، شامل تمام ویژگی های جدید و نوآوری می شود که در حال حاضر اچ تی سی قصد عرضه آنها را دارد، از جمله قابلیت حساس بودن به فشار و لبه هایی لمسی که کنترل های حرکتی متنوعی را برای کاربران با خود به همراه دارد.

اخیرا نیز لیستی از مشخصات فنی این گوشی در دسترس قرار گرفته و امروز خبر مهم دیگری در مورد این دستگاه منتشر شده که مسلما خبر مهمی محسوب می شود؛ از آنجایی که این دستگاه فاقد حک هدفون ۳٫۵ میلیمتری است، آداپتور تبدیل USB نوع C به ۳٫۵ میلیمتری به همراه این گوشی و در جعبه محتویات آن عرضه خواهد شد.

همانطور که احتمالا اطلاع دارید، گوشی HTC U Ultra که در ماه فوریه به بازار معرفی شد، فاقد آداپتور ۳٫۵ میلیمتری در جعبه محتویات خود بود که تا حدودی ناامید کننده به نظر می رسید. البته این گوشی دارای هدفون زیبایی با قابلیت اتصال به پورت USB Type-C بود اما باز هم اگر کاربری قصد استفاده از هدفون ۳٫۵ میلیمتری خود را داشت، مجبور بود تا دوباره هزینه ای برای آداپتور در نظر بگیرد.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *