مایکروسافت سرفیس پرو 5 تنها زمانی عرضه خواهد شد که تغییرات معنی داری را با خود به همراه داشته باشد
مایکروسافت سرفیس پرو ۵ تنها زمانی عرضه خواهد شد که تغییرات معنی داری را با خود به همراه داشته باشد

مایکروسافت سرفیس پرو ۵ تنها زمانی عرضه خواهد شد که تغییرات معنی داری را با خود به همراه داشته باشد

با رسیدن ماه اکتبر (مهر ماه) دو سال می شود که سرفیس پرو ۴ مایکروسافت به بازار معرفی شده و دیگر وقت آن است تا از نسخه جدید این تبلت با نام سرفیس پرو ۵ رونمایی شود، اما شاید اینگونه نباشد.

Panos Panay، مدیر بخش سخت افزاری مایکروسافت، به تازگی در مصاحبه ای با خبرگزاری Cnet، در سخنانی در خصوص آینده سری تبلت های سرفیس عنوان داشته که « درحال حاضر دستگاهی با عنوان سرفیس پرو ۵ وجود نخواهد داشت». البته این گفته به معنای وجود نداشتن Surface Pro 5 در زمانی در آینده نخواهد بود.

به گفته Panay، تنها در صورتی از نسل پنجم تبلت های سرفیس پرو رونمایی خواهد شد که این دستگاه شامل تغییرات عمده و معناداری باشد، تغییراتی که لزوما به معنای سخت افزاهای تغییر یافته نخواهد بود. به گزارش های اخیر منتشر شده، مایکروسافت در حال برنامه ریزی برای ارائه تغییری است که منجر به بروز تفاوت هایی عمده در این سری محصولات شود.

اما درنهایت در چه تاریخی باید منتظر ارائه سرفیس پرو ۵ بود؟ از آنجایی که در سخنان Panay اشاره ای به این موضوع نشده، احتمالا در سال جاری این اتفاق نخواهد افتاد، گرچه که در تاریخ ۲۳ می رویداد سرفیس مایکروسافت برگزار خواهد شد. احتمالا در این رویداد اطلاعات بیشتری در خصوص این سری محصولات مایکروسافت دریافت خواهیم کرد.

مسلما تبلت Surface Pro 4 هنوز هم جزو یکی از بهترین تبلت های تبدیل شدنی است، مخصوصا مدل های رده بالاتر آن که مجهز به پردازنده ای Core i7 اینتل هستند.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *