آپدیت جدید گوگل مپ و امکان مشاهده عکس هایی از مقصدهای نقطه گذاری شده
آپدیت جدید گوگل مپ و امکان مشاهده عکس هایی از مقصدهای نقطه گذاری شده

آپدیت جدید گوگل مپ و امکان مشاهده عکس هایی از مقصدهای نقطه گذاری شده

با وجود اینکه اپلیکیشن گوگل مپ همواره با بهبودها و ارتقاهای تدریجی مواجه بوده و می توان گفت تقریبا هر ساله شاهد تعداد نامحدودی بروزرسانی است، اما باز هم این اَپ جزو بهترین برنامه های جهت یابی برای دستگاه های موبایلی محسوب می شود. هم اکنون گوگل در حال ارائه تعدادی ویژپی های جدید به این اپلیکیشن موبایلی است که البته بدون هیچ معرفی و رونمایی خاصی این ویژگی ها به این برنامه اضافه خواهند شد.

مهم ترین و البته بارزترینِ این ویژگی های جدید، اضافه شدن عکس های انگشتی (thumbnail) مکان های مختلف است، به این ترتیب که کاربران Google Maps از این به بعد می توانند عکس های مربوط به مکان هایی که قصد سفر به آنجا را از طریق مسیریابی این اپ دارند را مشاهده کنند.

با کلیک بر روی این تصاویر همچنین می توان نمایی کاملا ۳۶۰ درجه ای از آنها را مشاهده کرده و به این ترتیب می توان جاهایی دیگری در اطراف آن را دوباره روی نقشه نقطه یابی کرد.

علاوه بر ویژگی شرح داده شده در بالا، گوگل همچنین یک نوار متنی به پایین صفحه اضافه کرده است که از طریق آن می توان راحت تر به قابلیت های اپ دسترسی داشت.

در کل می توان آپدیت های جدید گوگل مپ را بسیار عالی توصیف کرده و تا به الان اینطور به نظر می رسد که این بروزرسانی ها سمت سرور بوده و لازم نیست تا کاربران هیچ نوع آپدیتی را دانلود کنند.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *