باتری پک جدید سامسونگ با نام «Kettle Design»
باتری پک جدید سامسونگ با نام «Kettle Design»

باتری پک جدید سامسونگ با نام «Kettle Design»

سامسونگ اقدام به تولید باتری پک های جدیدی با نام Kettle Design کرده که در ظاهر شبیه به هیچ یک از باتری های اکسترنال موجود نبوده و همچنین دارای برخی قابلیت های ویژه و اضافه تری می باشد؛ از جمله اینکه می توان از آن به عنوان یک پایه برای ایستاده نگه داشتن اسمارت فون استفاده کرد.

Kettle Design یک باتری پک ۵۱۰۰ میلی آمپری می باشد که دارای یک پورت USB نوع A ، یک پورت microUSB  برای شارژ خود باتری پک و همچنین یک بند مچی است. پورتی که برای شارژ دستگاه های کاربر مورد استفاده قرار می گیرد، دارای خروجی ۹ واتی بوده (جریان خروجی ۵ ولت و جریان ۱٫۸ آمپر) و بنابراین سریع تر از شارژرهای معمول، دستگاه کاربر شارژ خواهد شد که البته در مقایسه با آخرین استانداردهای شارژ سریع، کندتر محسوب می شود. این باتری پک همچنین مجهز به یک نشانگر داخلی LED برای نشاندهنده سطح باتری است.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *