نگاهی به داخل گوشی گلکسی اس 8 و کالبدشکافی آن
نگاهی به داخل گوشی گلکسی اس ۸ و کالبدشکافی آن

نگاهی به داخل گوشی گلکسی اس ۸ و کالبدشکافی آن

سامسونگ به تازگی تصاویر رسمی جدیدی از کالبدشکافیِ داخلیِ پرچمداران جدید خود، گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس را منتشر کرده، گوشی هایی که اولین دستگاه های مجهز به نمایشگر جدید بدون حاشیه « infinity» یا بی کران این کمپانی است.

نگاهی به داخل گوشی گلکسی اس 8 و کالبدشکافی آن

نگاهی به داخل گوشی گلکسی اس ۸ و کالبدشکافی آن

در این تصاویر، جایگاه اجزا و قطعات کلیدیِ این اسمارت فون به نمایش گذاشته شده است. قطعات اصلی و کلیدی ای همچون لوله های حرارتی که به خنک نگه داشتن چیپست قدرتمند اسنپدراگون ۸۳۵ این دستگاه کمک می کند. همچنین می توان محل قرار گرفتن خود این چیپست، حافظه رم و سایر جزئیات آن مانند کانکتورهای شارژ وایرلس، NFC و MST را که در مرکز بدنه پشتی قرار گرفته اند را مشاهده کرد. یکی دیگر از جزئیات جذابی که در این تصاویر یافت می شود، نمایش سنسورهای فشار است، سنسورهایی که ابداعی ساسمونگ بوده و برای اولین بار با اس ۸ معرفی شده و به واسطه آن می توان به هنگام فشار دادن دکمه مجازی  home، بازخوردی لمسی دریافت کرده و به این ترتیب حس فشار دادن یک دکمه فیزیکی در کاربر القا می شود. در این لینک نیز می توانید جزئیات بیشتری درخصوص این تصاویر که توسط سامسونگ منتشر شده را بیابید.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *