کمپانی HTC با انتشار ویدیویی حضور ۲۰ ساله خود در بازار پر رقابت تولید دستگاه های موبایلی را جشن گرفت
کمپانی HTC با انتشار ویدیویی حضور ۲۰ ساله خود در بازار پر رقابت تولید دستگاه های موبایلی را جشن گرفت

کمپانی HTC با انتشار ویدیویی حضور ۲۰ ساله خود در بازار پر رقابت تولید دستگاه های موبایلی را جشن گرفت

پس از گذشت چند روز از معرفی جدیدترین اسمارت فون تولیدیِ کمپانی HTC یعنی U11، این شرکت اقدام به انتشار ویدیویی کرده که در آن ۲۰ سال حضور خود در بازار پر رقابت ساخت دستگاه های موبایلی را جشن گرفته است. از آنجایی که HTC در طی این سال ها اغلب گوشی های هوشمند سایر برندها را در کارخانجات خود می ساخته است، شاید درک این موضوع که این برند نقش پررنگی در تولید و معرفی اسمارت فون های کلیدی داشته، سخت باشد. از جمله این گوشی های کلیدی می توان به اولین گوشی مبتنی بر اندروید اشاره کرد که در ایالات متحده تحت عنوان T-Mobile G1 فروخته می شد.

در اوایل سال ۲۰۱۰، سری گوشی های نکسوز توسط گوگل و با معرفی Nexus One به بازار عرضه شدند، دستگاه هایی که در حقیقت توسط اچ تی سی تولید شده بودند. اسمارت فون های برند نکسوز، همگی مبتنی بر اندروید بوده و به استفاده از UI مرسوم این تولیدکننده (اچ تی سی) پایان دادند. این سری گوشی ها همچنین به عنوان اولین دستگاه هایی شناخته می شوند که آپدیت های مربوط به نسخه های جدیدتر اندروید را دریافت می کردند. سایر گوشی های هوشمندی که توسط اچ تی سی ساخته شده اند و شاید شما از شنیدن نام آنها شگفت زده شوید شامل گوشی Xperia X1 سونی اریکسون و گوشی های پیکسل گوگل می شوند.

در ویدیو منتشر شده همچنین مشخص می شود که این کمپانی مسئول و پدیدآورنده تعداد بیشماری دستاوردهای مهم بوده است. این کمپانی یکی از اولین گوشی ها با قابلیت اتصال ۳G را تولید کرده، ضمن اینکه اولین اسمارت فونی که قابلیت های GPS در آن ادغام شده است نیز توسط این برند به بازار معرفی شده و البته باید به گوشی HTC ThunderBolt اشاره کرده که اولین گوشی هوشمند در جهان بود که از ۴G پشتیبانی می کرد. نوآوری های اچ تی سی با معرفی HTC One (M7) ادامه پیدا کرد، دستگاهی تماما فلزی که دارای آنتن های داخلی بود.

HTC عنوان داشته که توانسته تکنولوژی، حس های انسانی و تصورات خیال پردازانه را در ساخت هدست های واقعیت مجازی Vive با یکدیگر ادغام کند، هدستی که روش زندگی، نحوه یادگیری، بازی کردن، کار کردن و حتی باورهای جامعه انسانی را تغییر خواهد داد.

اولین دوره حضور ۲۰ ساله برند اچ تی سی با تغییرات خیره کننده و کلیدی ای در حوزه صنایع اسمارت فون ها، تبلت ها و سایر دستگاه های موبایلی همراه بوده و ۲۰ سال بعدی می تواند حتی نوآوری های دیوانه کننده بسیار بیشتری را شامل شود. درنهایت این کمپانی امیدوار است تا در بین آن دسته از شرکت های دنیای تکنولوژی ای قرار بگیرد که نقشی تعیین کننده در معرفی محصولات جدید به بازار فروش دارند.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *