اولین ویدیو رسمی اپل در خصوص مدل های تازه معرفی شده ی آیپد پرو
اولین ویدیو رسمی اپل در خصوص مدل های تازه معرفی شده ی آیپد پرو

اولین ویدیو رسمی اپل در خصوص مدل های تازه معرفی شده ی آیپد پرو + ویدیو

با عرضه رسمی آیپد پرو جدید ۱۰٫۵ اینچی و نسخه بروز شده ی آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی، اپل در تلاش برای بازگرداندن روزهای خوش این نوع محصولات خود است، در حقیقت باید این نکته را متذکر شد که در حال حاضر کل بازار تبلت ها دچار رکود بوده و کاربران این نوع محصولات تمایلی به آپدیت تبلت خود به مدل جدید به صورت دو سال یکبار ندارند. اما اپل اقدام به اضافه کردن برخی ویژگی های جدید به تبلت های رده-بالای جدید خود کرده است که شامل ایجاد قابلیت drag and drop بین اپلیکیشن ها و تقسیم شدن نمایشگر آن برای اجرای برنامه های جداگانه به طور همزمان و به صورت multi-task می شود. همچنین با کمک قابلیت های سفارشی سازی بیشتر، کاربر قادر به دسترسی پیدا کردن سریع به برنامه های محبوب خود خواهد بود.

بیشتر این قابلیت های جدید در اولین ویدیوی منتشر شده برای معرفی تبلت های جدید آیپد پرو به نمایش درآمده اند و البته این ویدیو در بردارنده تمام این ویژگی های جدید نیست، ویژگی هایی همچون چیپست A10X (دارای یک پردازنده مرکزی شش هسته ای) که منجر به بهبود عملکرد CPU تا ۳۰% و همچنین بهبود ۴۰% عملکرد گرافیکی آن شده است همچنین در آیپد پروهای جدید، حداقل حافظه داخلی در دسترس به ۶۴ گیگابایت رسیده است.

معرفی رسمی آیپد پرو های جدید 10.5 و 12.9 اینچی اپل؛ تشریح ویژگی های جدید این تبلت ها

معرفی رسمی آیپد پرو های جدید ۱۰٫۵ و ۱۲٫۹ اینچی اپل؛ تشریح ویژگی های جدید این تبلت ها

طبق معمول روش اپل برای تولید ویدیوهای تبلیغاتی محصولات خود، در این ویدیو نیز ذهن و احساسات و همچنین کیف پول تماشاگران به طرزی هوشمندانه مورد هدف قرار گرفته است.

منبع: phonearena

نوشته شده توسط

کارشناس ارشد مهندسی صنایع، علاقمند به حوزه های مختلف دنیای تکنولوژی از جمله فناوری های نوین، سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، روش های مبتنی بر تکنولوژی به منظور بهبود کیفیت سیستم های اقتصادی و اجتماعی، انرژی های نو و تکنولوژی های به کار رفته در جهت بهبود سیستم های سلامت.

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *